A Falco edzője örül, hogy 80 pont alatt tudták tartani a liga egyik legjobban támadó csapatát

Vágvölgyi Bálint 2021-05-08 10:34:06
Okorn hasonló mentalitást vár a hétfői meccsen is.

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely hazai pályán magabiztosan győzte le a Szegedet, ezzel újra lépéselőnybe került az elődöntőben. Az edzői mérkőzés utáni nyilatkozatait a BB1.hu, kosaras szakportál idézte.

Gasper Okorn, Falco: Elégedett vagyok a védekezésünkkel. Nagyon örülök, hogy 80 pont alatt tartottuk a liga egyik legjobban támadó csapatát. Nehéz ellenük játszani, védekezni, hisz egy individuális csapatról beszélünk. Egy dolog számít, hogy 3 mérkőzés után mi vezetünk, de hétfőn ez semmit sem fog érni. Nagyon fontos lesz, hogy hasonló mentalitással lépjünk pályára.

Szrecsko Szekulovics, Szeged: Jár a gratuláció a Falcónak, jobban játszottak. Keményebb és fizikálisabb arcát mutatta ma a szombathelyi csapat. Kis csapat vagyunk és rövid a rotációnk, nem fér bele, hogy Dzeletovics 2-3 pontot szerezzen. Javítanunk kell Szegeden és amíg van esély a továbbjutásra, mi mindent meg fogunk tenni, hogy megnehezítsük a Falco dolgát. Hétfőn folytatódik a párharc.

Szólj hozzá!

Lejárt számláik kifizetésére pályázaton nyert pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

A Győr+ és az igazság - vagy annak hiánya

Úgy sikerült meghajlítani a valóságot, hogy hólapát legyen a talpán aki nem látja a fától az erdőt. 

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek. 

Az aHang szerint Rogán Antal minisztériuma jogsértő módon hallgat a legutóbbi nemzeti konzultáció milliárdos költségeiről

Miközben 10-ből 6 ember úgy gondolja, hogy a kormány simán csak politikai kampánycélra használta a felmérést.   

12%-kal vezet a TISZA a Fidesz előtt a biztos pártválasztók körében

A Medián januári mérése alapján 51%-on áll az ellenzéki kihívó.

Újabb 50 millió forintos támogatás kap a körmendi tanuszoda

A létesítmény fejlesztésére tavaly is ekkora összeget szánt a Honvédelmi Minisztérium.

200 ezer forint átlagosan a lakbér Győrben

Ezzel lakhatási szempontból szinte a legdrágább város.

Ónos eső bénítja Győrt - óvatosságra int a polgármester

Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.

Rendkívüli közgyűlést tart a RÁBA Nyrt. január végén

Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.