Drogosan vezetve hajtott a fának Győr és Győrság között

Papp László Tamás 2021-04-27 14:03:00
Megbukott a drogteszten a sofőr, akit sérülése miatt kórházba szállítottak.

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt a 8222-es számú úton, 2021. április 25-én 5 óra 30 perckor – írták a megyei főkapitányság Facebook-oldalán.

Fotó: GYMS MRFK Bűnmegelőzési és Balesetmegelőzési Portál

Egy 27 éves férfi közlekedett személygépkocsival Győr felől, Győrság irányába. Haladása során járműve sebességét nem az út vonalvezetésének megfelelően választotta meg, amelynek következtében egy enyhén jobbra ívelő kanyarból kihajtva, az úttestről lesodródott és egy fának csapódott – szól a közlemény.

A járművezető megsérült, ezért őt a mentők kórházba vitték. A sofőrrel szemben egészségügyi ellátása során drogtesztet alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt a nyomozók kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki – zárul a közlemény.

Alkotmánybíró lehet a politikai életből mára teljesen eltűnt Hende Csaba

Kérdés, hogy egészségügyi állapota mennyire engedi meg, hogy felelősséggel vállalja el a felkérést.

Kezdetét vette a győri Magyar Ispita felújítása

2026 februárjában érhet véget a munka.

Győrnek 1 milliárd 700 milliót, Szombathelynek 210 millió forintot kell befizetnie a helyi iparűzési adóbevétel többlete után

Budapestnek 3 milliárd 690 millió forintot kell így adóznia. Az április 30-án kihirdetett rendeletet május 8-ig még véleményezheti a társadalom.

Rács mögé küldenék a győri üdítő és bringa tolvajt

A közel 1 milliós kárt okozó férfi tucatnyi alkalommal lopott.

A Weöres Sándor Színház társulatának tagja, Nagy Cili rendezi az idei karneváli darabot

Az elmúlt években 20 fővel csökkent a színház alkalmazotti létszáma. 

Bebes István kiszáll a körmendi kosárlabdából

De, hogy jelenleg miképp volt bent, azt sem tudni.

Repülő rajt helyett zuhanórepülés

2025 I. negyedévében a gazdaság teljesítménye stagnált a 2024. I. negyedévihez képest.

Felülvizsgálják a győri fizetős parkolórendszert

A lakók véleményét is kikérik ebben a kényes témában. 

Nem eladó a szombathelyi Szabadidőközpont

A megyei napilap szellőztette meg a hírt, hogy a SZOVA eladná a területet. Maga a polgármester cáfolta meg a híresztelést.

A jövőben tilos energiaitalt eladni 18 éven aluliaknak

Júniusban léphet éltbe az új szabályozás.

Kiégett egy önkormányzati lakás Győrben

Az első hírekkel ellentétben nem történt gázrobbanás.