Üzenet a szombathelyi Fidesznek: a napfény a legjobb fertőtlenítő

Farkas Bazsi 2021-04-19 13:53:27
Ungár Péter közleményben válaszol Illés Károly mai kijelentéseire.

Közleményt juttatott el szerkesztőségünkhöz Ungár Péter, a Vas megyei LMP országgyűlési képviselője. Ezt változtatás nélkül közöljük:

Illés „Segal" Károly, a Fidesz szombathelyi frakcióvezetője ma sajtótájékoztatót tartott, amelyre bátor módon kettő olyan sajtóterméket hívott meg, amelyek közül mindkettő a Fidesz tulajdonában áll.

Ezen az eseményen a körzetében megbukott politikus több a magyar nyelv és a logika szabályai szerint értelmezhetetlen állítást fogalmazott meg. Állításainak lényege az volt, hogy a szombathelyi Fidesz tagjainak lelki fájdalmat okozott, hogy a tulajdonomban álló újság leírta mennyi közpénzhez jutott politikai hűségükért cserébe a helyi Fidesz több tagja.

Bár lelki fájdalmuk egy fontos magánügy, a szombathelyieknek joguk van tudni kiket és miért fizettek az ő adójukból. Lehet, hogy ez meglepő lesz, de Hende Csaba utasításainak követése nem egyenlő a közérdekkel.

A 2022-es választásokon egyszerű kérdésre kell felelni a szombathelyieknek: engedik-e Hende Csabának továbbra is, hogy hűbérbirtokként tekintsen a városra?

Addig is tiszta helyzetet fogunk teremteni, hiszen a napfény a legjobb fertőtlenítő.

Ungár Péter,
az LMP országgyűlési képviselője

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságban.

Szólj hozzá!

Drogbotrány Zalaegerszegen - Hadházy Ákos szerint egy városi fideszes politikus érintett egy Szombathelyen rendezett kábítószeres buliban

A parlamenti képviselő szerint kábítószer használat miatt elterelésre küldtek egy önkormányzati képviselőt, a vállalkozó haverjait pedig le is tartóztatták.

Új szintre emelkedik a kisautók tuningja

Képzelje el, hogy egy ikonikus kisautó formavilágát tapasztalt német tuningmesterek keze formálja még különlegesebbé. Az autótuning világa mindig a kreativitás és a technológia együttműködéséről szól, mely a mindennapi közlekedést teszi különlegessé.

Holttestet találtak Győrben az Ifjúság körúton 

Nem merült fel bűncselekmény gyanúja.

Orbán Viktor amerikai védőpajzsa nem is annyira fényes, mint, ahogy próbálják beállítani

Igazából egy swap-megállapodásról szól a kormány amerikai garanciája.

Festési eszközök: melyik a legjobb választás?

Az otthoni felújítás során fontos, hogy a megfelelő festési eszközök mellett dönts.

Okorn kihagyta a szűkített keretből Váradit

Szombathelyen kezd a magyar férfi kosárlabda-válogatott.

Orbán Viktor szerint ha ő nincs, akkor „rezsicsökkentés nuku”

A miniszterelnök a Kossuth rádióban faragta tovább a saját szobrát. 

Az aglaonema: a beltéri trópusok színpompás lakója

Az aglaonema, más néven rákvirág, a szobanövények közt egy igazán figyelemre méltó darab.

Orbán Viktor engedélyt adott a „firkás” minták felhasználására

Megnyugodhat mindenki, jó fej volt a miniszterelnök. 

Gulyás Gergely a Kormányinfón: megerősíti a kormány a gyermekvédelmet

A miniszter szerint megduplázzák a nevelőszülők járandóságát, új csecsemőotthon épül, és kétszáz gyámügyi állás jön létre.

Orbán firkálmánya letarolta a netet – de hiába, pólóra nem kerülhet

Jogvédett alkotásnak számít a miniszterelnök rajza, a gyártók sorra utasítják el a megrendeléseket.

Továbbra is erősek a külföldi vevők a magyar lakáspiacon – tavaly 309 milliárd forintért vásároltak ingatlanokat

A legtöbb vevő Németországból érkezett, de sok a kínai és a vietnámi érdeklődő is. 

Megállás nélkül dolgoznak - nagy erőkkel gyűjti a lehullott lombot a Győr-Szol

A város több pontján egyszerre zajlik a takarítás, a szolgáltató a lakosság türelmét kéri.

Buborékok bűvöletében: a légpárnás fólia varázsa

Valószínűleg már te is találkoztál a mindennapok során az apró, légbuborékokkal teli fóliával, amelynek pukkanása szinte lezser kikapcsolódást nyújt.

Elkapták a rendőrök a kőszegi becsületkasszák kifosztóit

Két borsodi fiatal nem tisztelte a kisváros hagyományait.