Almát rendelt, iPhone-t kapott a Tescotól egy brit férfi

Fehér Buda 2021-04-18 13:40:51
Alma, Apple, megesik, hogy összekeverednek.

A koronavírus-járványa miatt rengeteg bolt kínál már házhosszállítást. Az Egyesült Királyságban több élelmiszerüzlet is átváltott erre a megoldásra, a vásárlóknak csak le kell adniuk a rendelést, majd a futár hozza az élelmiszereket. Néha viszont előfordul, hogy épp olyan árú, amit a vásárló rendelt, elfogyott egy adott üzletben, ilyenkor a bolt munkatársai megpróbálják másik termékkel helyettesíteni azt. A vásárló végül megkapja, amit kért, de lehet, hogy éppen egy másik márkától.

Így járt Nick James, egy 50 éves brit férfi is, aki többek között egy zsák almát rendelt a Tescotól. Az alma viszont elfogyott abban az üzletben, ami Nickhez a legközelebb esett, úgyhogy kicserélték a terméket számára.

A férfi viszont gyümölcs helyett egy Apple iPhone-t talált a táskájában.

Nick rendesen meglepődött, amikor alma helyett telefont talált, a férfi ezután szólt is az áruháznak. Később aztán kiderült, hogy nem csak az Apple neve miatt került bele a táskába a telefon, hanem azért, mert a Tesco a szigetországban egy olyan akciót futtatott, aminek a keretében kisorsoltak néhány okoseszközt, Nick volt az egyik nyertes, írja a Metro

 

 

A Tesco később azt is megosztotta, hogy kiválasztottak néhány terméket, amelyeket a nyertesek rendeléseiben kicseréltek. A Galaxy márkájú csokiszeletet például Samsung Galaxy telefonnal helyettesítették, de pár nyertes a gnocchija helyett egy Nokiát kapott.

Nick a Twitteren is megosztotta a nyereményét, amiből kiderült, hogy a telefont a fiának adta, akit rendesen feldobott a nyeremény.

Szólj hozzá!

Nyakunkon a Black Friday - erre figyeljünk, hogy ne verjenek át!

Az őrült akciók időszakában a tudatosság a legjobb védelem a csalódások ellen.

Advent első vasárnapján Székesfehérváron tart gyűlést a Tisza, a polgármester nyugalomra int

Cser-Palkovics András és Magyar Péter nyílt levelezéssel hangolódott a vasárnapra. 

Advent Győrben - fények, zene és ünnepi hangulat a belvárosban

Idén is varázslatos programokkal készül a város az adventi időszakra.

Miért fontos a matracvédő használata?

Akadnak olyan dolgok az otthonunkban, amik kezdetben jelentéktelennek tűnhetnek, de valójában mégis fontosak. Tudtad, hogy alvás közben akár egy liter izzadság is beleivódhat a matracba?

Pornográf képeket csalt ki kiskorú lányoktól egy győri férfi

Az ügyészség gyermekpornográfia bűntette és más bűncselekmények elkövetése miatt vádolja.

Elhunyt Mészáros Tibor 

Az erőemelő 58 éves volt.

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.