Gyanús volt, hogy váltásruha nélkül téblábol a kislányokkal teli öltöző mögött egy győri férfi

Nagy Donát 2021-04-12 10:43:00
Így bukott le az a kukkoló, aki táborozó kislányokról készített felvételt egy sapkába épített kamerával.

Meghosszabbították a letartóztatását annak a férfinak, aki sapkájába rejtett kamerával filmezte a táborozó kislányokat a győri „Holtág” öltözőfülkéjénél - írja a Blikk. A perverz kukkolót a táboroztató tanár, Kovács Albert buktatta le.

A lapnak adott nyilatkozat szerint a tanár észrevette, hogy az alak a fülke mögött ólálkodik, miközben a 9-10 éves lányok kettesével indulnak öltözni. A férfi egy sapkát rakott a földre, majd még egyszer lehajolt hozzá, és igazított rajta.

Dézsi Csaba András, győri polgármester és Kovács Albert

Fotó: Dézsi Csaba András Facebook

Nyilván nem jó szögben állt a kamera. Utána sem távolodott messze a fülkétől

- meséli a tanár, aki miután odalépett a férfihoz, az felkapta a sapkát.

A kukkoló azt állította, csak várja, hogy kiürüljön az öltöző és ő is átöltözhessen. Csakhogy nem volt nála semmilyen csereruha.

Amikor a tanár megkérte, hogy adja oda a sapkát, a férfi ellenkezni kezdett.

A tanár kikapta a kezéből a fejfedőt, és kiderült, hogy abban lapult egy kamera.

Kovács Albert rendőrt hívott, a kukkolót őrizetbe vették és nem sokkal később le is tartóztatták.

A lap szerint a rendőrök 164 gyermekpornográf felvételt találtak a laptopján, néhányat SD-kártyán is. Több mint 100 képet máshonnan töltött le, 57-et viszont maga készített. A felvételeken 9-10 éves, sőt még 5-6 éves kislányok is szerepeltek.

Mivel a felvételeket saját maga gyönyörűségére gyártotta, és nem üzletelt velük, csupán 1-től 5 évig büntethető.

Címlapfotónk illusztráció.

Szólj hozzá!

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.