Két nap sem kellett hozzá és meg is telt a szombathelyi Borostyánkő áruház melletti kupakgyűjtő szív 

Farkas Bazsi 2021-04-03 17:20:10
Ki gondolta volna, hogy ennyire szeretünk kupakolni?!

Csütörtök délután adták át, az első kupakok is akkor kerültek bele a kupakgyűjtő szívbe a Borostyánkő áruház mellett.

A gyűjtőt egy, a Domushoz kihelyezett másikkal együtt, az Éljen Szombathely! Egyesület állította. A Domusnál lévő gyűjtőbe dobott kupakokért kapott pénzzel az SMA beteg kisfiú Noel gyógykezelésére küldi el az egyesület, a Borostyánnál lévő szívbe kerülő kupakok ára pedig a Holnap Háza Lakóotthonnak megy majd.

Kupakolnál egyet Szombathelyen?

Talán a jó idő, talán az, hogy viszonylag régen volt egy mindenkinek kedves sajtóesemény, de az biztos, hogy a méhek tavaszi zsingásához hasonlóan rajzottak ma kora délután a sajtómunkatársak a szombathelyi Borostyánkő Áruháznál. És valóban, az apropó rendkívül kedves, hiszen az Éljen Szombathely!

Arról nem is beszélve, hogy a szelektíven gyűjtött kupakok nem szennyezik a környezetet, így a környezetünk védeméért is sokat tehetünk a jótékonykodás mellett.

Igazán szorgalmasak voltak a városlakók, alig 2 nap alatt tele lett a Borostyán melletti gyűjtő. Most már csak az kell, hogy a SZOVA kiürítse és máris lehet tovább szórni a kupakokat! 

Szólj hozzá!

Bese atyára kimondták a halálos ítéletet

A NER kedvenc papjának elmondása szerint az Alkotmányvédelmi Hivatalban közölték vele, hogy vége a papi pályájának.

Az Erdészet szerint Kőszegen a már a városban született vaddisznók okoznak károkat, így nem hajlandó intézkedni

Az önkormányzat azonban nem adja fel. Vadisznótalanítási tervet szavazott meg a testület.

Pénteken indul az élvonalbeli férfi kosárlabda bajnokság

A Falco az Oroszlánnyal, a Körmend a Péccsel csap össze.

Szülei tudta nélkül, az ő adataikkal rendelt mobilokat egy szombathelyi fiatal

De fizetni nem akart. Közel másfél millió forintos kárt okozott.

Hihetetlen, mennyi mindenre van hatással a rossz alvás – de szerencsére van megoldás!

A rossz minőségű alvás sokakat érint, aminek különböző okai lehetnek. Azonban a következmények már nagyon is jellemzőek: elégtelen emésztés, súlyingadozás, ingerlékenység, teljesítőképesség és koncentráció romlása is kialakulhat.

A kormány Tisza-adó vonatán nincsen fék, Borsi Róbert is az utasok között van

A képviselő szerint elég bizonyíték az emelésre, hogy a Tisza nem beszél a csökkentésről. 

Fekete Dávid Facebook-posztban buzdít a Tisza-adó elleni Nemzeti konzultáción való részvételre

Ezzel mintha beismerné, hogy közpénzen kampányolnak Magyar Péter pártja ellen. 

Celldömölki templomban rugdosódott egy férfi

Kárt tett az épületben, bíróság elé kell állnia.

Jogerősen felfüggesztett börtönbüntetést szabtak ki egy pécsi orvosra és egy boncmesterre halottakból kioperált csontok miatt

2019 májusában ismeretlen feladótól érkezett e-mailben tájékoztatták a klinikát az alagsorban formalinnal teli vödrökben tárolt csontokról.

Biológiai szúnyoggyérítésre és térinformatikai fejlesztésre szerzett vissza pénzt a győri városvezetés

Ezt sem Fekete Dávid miniszteri biztos lobbizta ki, és a dokumentumot sem ő adta át. Talán szalag átvágással egybekötve kellett volna.