Britney Spears azt mondja, két héten keresztül sírt, miután belenézett a róla készült dokumentumfilmbe

Fehér Buda 2021-04-01 07:04:00
Az énekesnő pénz és magánügyeit az édesapja irányítja, erről készített filmet a New York Times.

Még februárban mutattak be egy dokumentumfilmet a New York Times újságírói, amiben arról rántották le a leplet, hogy Britney Spears éltébe elég erősen beleszól az énekes apja. A filmben egészen a karrierje kezdetétől fogva felrajzólták Spears életét, a készítők elég nagy hangsúlyt fektettek arra, hogy megmutassák, a bulvár média mennyire szétcincálta az énekes idegeit, míg 2007-ben a szupersztár egy hatalmas összeomláson ment keresztül.

Spearst ezután egy elmegyógyintézetbe küldték, majd az édesapját nevezték ki a gyámjának, ezzel együtt Jamie Spearshez kerültek az énekes magán és pénzügyei is. A dokumentumfilm szerint Britney apja viszont annyira beleszól az életébe, hogy még azt is meghatározza neki, hogy mit posztolhat az interneten, vagy, hogy mire költheti azt a pénzét, amit ő keresett meg. Az interneten már korábban is téma volt az, hogy a több millió rajongóval rendelkező énekest az édesapja irányítja, így elkezdődött a #FreeBritney kampány is, amivel a rajongók azt akarták elérni, hogy Britney gyámságja megszűnjön.

Arról viszont egy ideig nem lehetett hallani, hogy az énekeshez eljutottak-e a rajongók üzenetei, vagy, hogy egyáltalán látta-e a dokumentumfilmet. Britney végül az Instagram-oldalán posztolt egy videót, amihez azt írta, csak részleteket látott a filmből, de kínosnak érzi azt, ahogy bemutatták. Az énekes végül hozzátette, hogy két héten keresztül sírt, miután látta a részleteket, és a mai napig nem jutott túl rajtuk.

Mindeközben Britney már bíróságra vitte az apját, hogy helyette a jelenlegi menedzsere, Jodi Montgomery vegye át az irányítást a magánügyei felett. A család már hónapok óta a bíróságra jár, a bíró viszont még mindig nem hozott ítéletet. Ameddig ez nem történik meg, Jamie irányítja továbbra is a lánya életét.

Szólj hozzá!

Programok a Pünkösdi hosszú hétvégére Győrben és környékén

Aki nem akar otthon maradni, annak lesz hova menni és mit csinálni.

Folytatódik a kánikula, majd pünkösdvasárnap hidegfront érkezik

Hétfőre pedig országszerte mintegy 10 Celsius-fokkal esik vissza a hőmérséklet.

4 gyakori hiba a lakberendezésben, amit ne kövess el

Egy új otthon kialakítása izgalmas kaland – de könnyű elveszni a rengeteg ötlet, trend és tennivaló között.

Tovább castingol a győri Fidesz

Görbicz Anita nem vállalta a parlamenti képviselő-jelöltséget.

Nagycsaládra hivatkozó cigi csempészeket fogott a NAV az M1-esen

A bolgár házaspár 5 milliónyi cuccal bukott le. 

Ötször akarta önkényesen elvinni más autóját egy vasi férfi 

Kétszer sikerült is, börtön lehet a vége. 

Változik a vasúti menetrend a Sopron-Szombathely vonalon

A június 23-26 közötti időszakra érdemes felkészülni. 

30 millió forintos kerettel startol Győrben a praxiskezdési támogatás 

6 betöltetlen háziorvosi hely problémáját oldja meg az új rendszer.

Akadálymentesítik a kőszegi 1-es postát

Több mint 2 éve nincs a városban akadálymentes posta. Bányai-Németh Gábor önkormányzati képviselő járta ki a mostani fejlesztést.

Nyári csúcsforgalomra számít a MÁV a pünkösdi hosszú hétvégén

Főpróbának is beillő 3 nap következik a vonatközlekedésben.

Gyalogost gázolt egy férfi Szombathelyen

A sértett súlyos sérüléseket szenvedett.

Szombathely új parlamenti képviselője nem nyilatkozik Szombathellyel kapcsolatban

Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.