Orbán Viktor 4 órát szokott aludni

Farkas Bazsi 2021-03-31 21:22:00
Ennyi hírérték jutott ma Orbán tévéinterjújából. A miniszterelnök tájékoztatás helyett kampányolt egy zsírosat az M1-en.

Nagy lehet a baj a Fidesz választói támogatottsági adataival, és komolyan mínuszba futhatott az a statisztikai mutató, ami a kormány járványkezelési képességét rakta indexbe, ha Orbán Viktor miniszterelnök nagy hirtelen befutott az M1-be, az esti főműsoridőbe “interjút” adni.

A kormányfő egyetlen új információt tudott elmondani a fél órás beszélgetés alatt, méghozzá azt, hogy 4 órát szokott aludni. Ezt egyébként arra mondta válaszként, hogy az egészségügyi dolgozónak most ennyi az alvásideje. 

Ezen kívül pedig egyetlen egy olyan mondata, kijelentése, rámutatása, a járvánnyal kapcsolatos a száján kiejtett információ nem volt a kinyilatkoztatásában, ami hírértékű lett volna. 

A szokásos panelek azonban jöttek.

Vagyis volt oltásellenes baloldal, brüsszeli bürokraták, keleti (vállveregetés) vakcina beszerzés, baloldali rémísztgetés, álhírkeltés és megsüvegelendő egészségügyi dolgozók, újraindított gazdaság, és elképesztő oltási mutatók. 

Ezen kívül Orbán Viktornak nem volt mondanivalója azon a napon, amikor halálozási rekordot döntve 302 magyar vesztette életét a koronavírus okozta szövődményekbe.

A kórházakban uralkodó állapotokat bemutatni kívánó független szerkesztőségek mai levelére is csak egy fél mondattal tért ki: nem kell bemenni a kórházba kamu videókat gyártani - mondta.  

Még 2-3 hét nehéz idő jön tekintett a nem túl távoli jövőbe, miután elmondta, hogy a magyar nemzetegységet meg kell őrizni a bevándorláspárti Unióban. 

Szép, napos és vidám lesz a nyár - zárt ezzel Orbán.

Szólj hozzá!

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.

Bármelyik fideszes listás képviselőjelölt beleülhet Hende Csaba megüresedett parlamenti székébe

Időközi választás helyett a Fidesz-KDNP vezetése dönti majd el, hogy ki vehetni fel a mandátumot. Illés Károly az egyedüli listán szereplő szombathelyi jelölt.

Az akkor volt, most meg most van! 

Ismerje meg Hende Csaba hat pontját.

Lakossági fórumot tartanak a győri zárkertieknek

Nyilvános plénum előtt mondhatják el napi problémáikat az érintettek. 

Hol tart ma a webhosting?

Az online jelenlét manapság szinte elkerülhetetlen, legyen szó kisvállalkozásról, e-kereskedelmi platformról vagy nagyvállalatról.

Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől

És elválnak Dobrev Klárával.

Május 20 után parlamenti képviselő nélkül maradhat Szombathely

Frissítve: Hivatalosan is Hendét és Poltot javasolta a Fidesz alkotmánybírának.

A 125 éves Győri Városháza előtt futnak be a 100 éves Tour de Hongrie versenyzői

Az idei körverseny első befutóját adja a folyók városa.

Mélyponton van Győrben a Fidesz, Pintér Bence nagy fölénnyel vezet

Fekete Dávidot 22 százalék kedvelte, és 33 százalék nem.

40 millió forintra emelték Körmenden a városi civil alapot

Kultúrára 9 és fél milliót, sportra 26 milliót, szociális területre közel másfél millió forintot adnak.

Alkotmánybíró lehet a politikai életből mára teljesen eltűnt Hende Csaba

Kérdés, hogy egészségügyi állapota mennyire engedi meg, hogy felelősséggel vállalja el a felkérést.

Kezdetét vette a győri Magyar Ispita felújítása

2026 februárjában érhet véget a munka.