Bejött a számítás: hazai pályán is verte az SZKKA a Boglári Akadémiát

Székely Zoárd 2021-03-27 17:41:00
24 - 22 lett az eredmény.

Rettentően fontos mérkőzés várt a Hungast Szombathelyi KKA NB I-es csapatára, amely közvetlen riválisát, a Boglári Akadémia-SZISE együttesét látta vendégül az Aréna Savariában.

 

Nagyon szorosan alakultak a „négypontos” rangadó első percei, felváltva estek a gólok, egyik csapat sem tudott ellépni. Már az elejétől remek védekezés jellemezte a szombathelyi együttest, majd Mayer utolsó másodperces találatával a szünetben 15-14-re átvették a vezetést - írják a csapat hivatalos oldalán.

 

A második játékrész első gólját Orbán lőtte, a vendégek percekig nem tudtak betalálni, így megint három ponttal elhúztak a szombathelyiek. A bogláriak azonban nem adták fel, újra kiegyenlítettek. A lányoknak a hajrában azonban helyén volt a szívük és az eszük, a kulcsfontosságú pillanatokban jó döntéseket hoztak.

 

Elképesztő izgalmakat hozott az utolsó perc, a kezünkben volt a meccs és Agbaba meglőtte a mindent eldöntő gólt. 24-22-re legyőztük a Boglári Akadémia-SZISE együttesét, amivel megszakítottuk november óta tartó nyeretlenségi szériánkat. Sikerünkkel a két csapat helyet cserélt a tabellán, így elmozdultunk a kiesőzónából.

 

Hungast Szombathelyi KKA – Boglári Akadémia-SZISE 24-22 (15-14)

K&H Liga, 16. forduló, Aréna Savaria, Jv: Horváth P., Marton B.

SZKKA: Tomasevics – Wald, Bandelier 2, Horilszka 5, Pődör R. 5, Agbaba 2, Orbán 5 Csere: Christe (K), Virág 2, Mayer 1, Pődör B. 1, Forgács 1, Szendrei, Horváth P., Varga, Kulcsár.

 

Szólj hozzá!

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.