Csaknem ezer pedofil fotót találtak a visszaeső szexuális bűnözőnél a győri zsaruk

Papp László Tamás 2021-03-22 08:23:18
A 73 éves férfi ellen a Győri Járási Ügyészség emelt vádat.

Az idős férfi gyermekpornográfia miatt kiszabott felfüggesztett szabadságvesztés hatálya alatt követte el újra a bűncselekményt. Ezúttal nem csak megszerzett gyermekeket ábrázoló pornográf felvételeket, hanem továbbított is – írja a megyei főügyészség közleménye.

A Győri Járási Ügyészség vádirata szerint a férfinál 990 darab pornográf felvétel, fényképek és videók voltak megtalálhatók az elektronikai eszközein. A felvételeken szinte kivétel nélkül fiúk voltak, többségében 10 és 14 év közöttiek, de voltak közöttük 5 és 10 év közöttiek is.

A férfit az ügyészség két bűncselekménnyel, megszerzéssel, illetőleg átadással elkövetett gyermekpornográfia bűntettével vádolja. Vele szemben hét és fél év is kiszabható.

Az ügyészség a vádlottal szemben – egyebek mellett – végrehajtandó szabadságvesztés kiszabására és a korábban kiszabott, két év próbaidőre felfüggesztett 1 év börtönbüntetés végrehajtására is indítványt tett.

Az eljárás a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodánál indult, azt a Győri Rendőrkapitányság munkatársai folytatták le, érdemi döntést pedig várhatóan a Győri Járásbíróság fog hozni az ügyben.

Szólj hozzá!

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.

Hivatalosan is megerősítette a rendőrség, hogy büntetőeljárást folytat az Észak-Vasi képviselőjelöltek ügyében

Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.

Fenntarthatósági hét a szombathelyi piacon

A tudatos vásárlás kerül a középpontba.

Szalagvágásra írt mulatós slágert Ágh Péter

E-L-K-É-S-Z-Ü-L-T A D-Ó-Z-S-A U-T-C-A!

Minden jelölt állva maradt a Vas02-es választókerületben

Senki sem jelezte, hogy visszalépne. A határidő ma délután 16 órakor járt le. 

Visszelépett Czeglédy Csaba!

Nem indul a vasárnapi választáson.

A nagy érdeklődés miatt előzetesen kell helyet foglalni a Tiszta Szívvel a Városért vasárnapi eredményvárójára Győrben

Zsíros kenyérrel és DJ-kkel várják a választási estét a Rómer Házban Pintér Bencéék.

Vegyes képet mutat a magyar gazdaság: nőtt a kiskereskedelem, lassult az ipar, közben tovább emelkedtek az árak

A KSH friss adatai szerint februárban a boltok forgalma bővült, az ipari termelés viszont visszaesett, márciusban pedig tovább drágult az élet.

Titkok a templompadláson – 400 év történelme kel életre a győri bencéseknél

Interaktív kiállítás nyílik a rendház és a templom tetőterében, ahol szó szerint új nézőpontból ismerhetjük meg a múltat.

Nem jelent meg a bíróságon Borsi Róbert a GYHG-ügy tegnapi tárgyalásán - állítólag háztartási balesetet szenvedett

A vádirat szerint több mint 758 millió forintos vagyoni hátrány érhette a győri önkormányzati céget.

Fél millió forintos nyomravezetői díjat ajánlott fel a  Mi Hazánk - szerintük a Fidesz terjeszt róluk lejárató szórólapokat

A párt feljelentést tesz, és azt állítja, hogy országos kampány indult ellenük impresszum nélküli röplapokkal.

Hivatalos: a Dunakapu téren tartja csütörtök esti beszédét Magyar Péter Győrben

A TISZA Párt elnöke a kampány hajrájában érkezik a folyók városába, 3 nappal a választás előtt.

Medián: stabil kétharmados győzelem felé tart a TISZA Párt

A friss felmérés szerint jelentős előnnyel vezetnek a választások előtt 4 nappal. 

Költészet, jazz és rómaiak – sűrű áprilisi programmal hívogat a Rómer Múzeum

Vezetett séta, irodalmi est, tárlatok és történelmi előadás is várja az érdeklődőket Győrben.