Dokumentumfilm készül Joe Exotic börtönéletéről

Fehér Buda 2021-03-21 10:49:00
Ezúttal nem a Netflix, hanem a BBC meséli majd el a tigriskirály történetét.

A brit BBC Two berendelt egy dokumentumfilmet Louis Theroux-tól, egy veterán dokumentumfilm készítőtől. Theroux-nak nem ismeretlen Joe Exotic, a filmes már 2011-ben együtt dolgozott a tigriskirállyal, akkor Amerika legveszélyesebb háziállatairól forgatott egy tévéfilmet. Louis egyébként már bele is vágott Exotic börtönéletének a feldolgozásához, 2020 végén már Oklahomában járt, Exotic éppen itt tölti a 22 éves börtönbüntetését, amiért megpróbált felbérelni egy bérgyilkost, hogy végezzen a riválisával, Carole Baskinnel, írja a Metro

Theroux azt mondja, a filmben leporolja majd a 2011-es felvételeket is, a filmes azt mondja, meglepően sok anyagot forgatott le, nagyjából kilenc nap alatt, amikor Joe Exotic állatkertjében járt. A Tiger Kingből tudjuk, hogy a sztori azóta teljesen más irányt vett, Theroux azt ígéri, az új filmjében emberközelibb történeteket fog elmesélni. A rendező szerint a filmjében azt is bemutatják, ki is volt Joe Exotic, mielőtt Tiger Kinggé vált volna, de azt is felderítik, hogy milyen számára az élet a börtön falain belül, de még azok az ügyvédek is megjelennek majd, akik éppen azon dolgoznak, hogy kiszabadítsák Exoticot.

Joe Exotic, igazi nevén Joseph Maldonado-Passage tavaly tett szert világhírnévre, amikor a Netflixre felkerült a róla készült dokusorozat, a Tiger King. A férfit 2019-ben ítélték el, azóta is börtönben van, habár már több módon is szabadulni próbált. Legutóbb például Joe Bident kérte meg arra, hogy az elnöki erejével törölje el a büntetését, miután Donald Trump ezt nem tette meg. Joe továbbra is azt állítja, hogy ártatlan, a börtönön kívül pedig egy népes csapat próbálja azt elérni, hogy újratárgyalják Exotic ügyét.

Szólj hozzá!

Szigorúbb lesz mostantól az ellenőrzés a győri hulladékudvarokban

Március 4-től a már a kapun kívül nézik meg, mit viszünk - az udvarok továbbra is ingyenesek, de a szabályokat be kell tartani.

Kamion okozott halálos balesetet az autópályán Győr térségében

Heten utaztak a kisbuszban amivel ütközött, az egyik sérült a kórházban életét vesztette. 

Elfogadhatatlan a Beneš-dekrétumok 21. századi alkalmazása - állásfoglalást fogadott el az Országgyűlés külügyi bizottsága

A testület szerint a kollektív bűnösség elvére épülő szlovákiai joggyakorlat sérti a kisebbségi és tulajdonjogokat.

Egy kőszegi szálláshelyről terítette a drogot a dealer

A rendőrség 3 hónapra záratta be a szálláshely-szolgáltató üzletet.

Magyar Péter vezeti a TISZA-listáját

Rost Andrea a második helyet kapta.

MÁV-csoport: Menetrendi változások lépnek életbe a Győr-Bécs és az 1-es vasútvonalon

Pályakarbantartások miatt több járat közlekedése is módosul tavasszal.

Levette a napirendről a Győr-Szol átvilágítását a Fidesz-frakció

A közgyűlés ugyan elfogadta a költségvetést, de az eltűnt lakáskassza ügyéről továbbra sem tárgyalt a jobboldal. 

Bejelentették a Győrt is érintő magyar-cseh védelmi ipari együttműködést 

Ez volt az az esemény ahol történelmi távlatokat ígértek a Rábának, és ahol Szeles Szabolcs illetve Fekete Dávid képviselték Győrt a városvezetés helyett.  

Tárlatvezetések, beszélgetések és friss kiállítások a Rómer Múzeumban

Mézeskalács-történetek, festmény köré szervezett beszélgetés és több izgalmas időszaki kiállítás várja a látogatókat Győrben a következő hetekben.

Faültetés és apró zöld lépések Győrben

Újabb zöld fejlesztések indultak a városban, a természet és a fenntarthatóság jegyében.

Volt rendőri vezetők ellen emeltek vádat korrupció miatt

Letöltendő börtönbüntetés kiszabádát indítványozták.

Kényszermunkára kötelezte ismerősét egy férfi egy jánossomorjai sertéstelepen

Pénzt nem adott a munkájáért, és a rokonait sem engedte meglátogatni.

Magyar Péter: A Fidesz Vas megyében is a hulladékmaffia oldalára állt

A nagykölkedi gumihegy árnyékában fotózkodott a TISZA-párt miniszterelnöke.

A 4iG szerint nem a polgármester meghívását, hanem a komplett győri rendezvényt mondták le

Állításuk szerint levelük tartalma egyértelmű volt - néhány kérdés azért bennünk maradt.  

Győrújbarátra látogat Magyar Péter

Március 6-án pénteken láthatják a helyiek a TISZA-párt miniszterelnök-jelöltjét.

Hónapok óta nem kaptak pénzt az SZKKA-nál gyakorlaton lévő diákok

A szombathelyi önkormányzat nemrég 20 millió forint támogatást adott a klubnak azért, hogy stabilan be tudják fejezni az idei bajnokságot.

Esküvő szállással: milyen lehetőségek várnak rád?

Az esküvők körüli szervezés és az ideális helyszín kiválasztása sok pár számára kihívást jelent.