Parkolók, mélygarázsok, sportlétesítmények és piacok ünnepi nyitvatartása Győrben

Papp László Tamás 2021-03-14 14:10:53
Itt tájékozódhat, hogyan veheti igénybe március 15-én a Győr-Szol kezelésében lévő intézményeket.

A GYŐR-SZOL Zrt. március 15-i ünnepi szolgáltatásairól és nyitvatartási rendjéről alábbi közlemény jelent meg a cég honlapján.

Ünnepi információk - március 15. | Hírek | Győr-Szol zRt. | Győri Közszolgáltató és vagyongazdálkodó zRt. Városgazdálkodás, hulladék, távhő, kommunális, ügyfélszolgálat

Ünnepi információk - március 15.2021.03.11. Tájékoztató a GYŐR-SZOL Zrt. március 15-i ünnepi szolgáltatásairól és nyitvatartási rendjéről: Hiba-és kárbejelentés, szolgáltatási hibabejelentő: A GYŐR-SZOL Zrt. hiba-és kárbejelentő vonala a 96/50-50-55-ös telefonszámon minden naptári napon 0-24 órában hívható. Ügyfélszolgálatok: Tekintettel a koronavírus fertőzés okozta veszélyhelyzetre a GYŐR-SZOL Zrt. Orgona utcai és Jókai utcai ügyfélszolgálati irodái zárva tartanak.

Hiba-és kárbejelentés, szolgáltatási hibabejelentő:

A GYŐR-SZOL Zrt. hiba-és kárbejelentő vonala a 96/50-50-55-ös telefonszámon minden naptári napon 0-24 órában hívható.

Ügyfélszolgálatok:

Tekintettel a koronavírus fertőzés okozta veszélyhelyzetre, a GYŐR-SZOL Zrt. Orgona utcai és Jókai utcai ügyfélszolgálati irodái zárva tartanak. A munkanapokon 7 és 16 óra között a 96/50-50-50-es számon hívható Telefonos ügyfélszolgálat március 15-én, hétfőn nem üzemel.

Parkolás:

Utcai fizető parkolók:

Győrben a felszíni fizetőparkoló hálózat beállói – a korlátozott várakozási övezetre vonatkozó szabályok betartása mellett – díjfizetés nélkül vehetőek igénybe. Március 15-én, hétfőn – a szombatra és vasárnapra vonatkozó szabályok lesznek érvényben, azaz a 9.00 és 13.00 óra közötti idősávban lehet érvényes bérlet nélkül várakozni a korlátozott várakozási övezetben.

Dr. Petz Lajos parkolóház:

Összhangban a Kormány 479/2020. (XI. 3.) Korm. rendeletével a kórház melletti Dr. Petz Lajos parkolóház használata 0-24 órában díjmentes.

Jókai, Révai, Árpád, Vásárcsarnok parkolóház, Dunakapu mélygarázs:

A 2020. november 23-án hatályba lépett 1839/2020 (XI. 21.) Korm. határozat alapján a Jókai, a Révai, az Árpád és a Vásárcsarnok parkolóház, valamint a Dunakapu mélygarázs díjfizetés nélkül vehető igénybe 19 órától másnap reggel 7 óráig. A határozatban megjelölt ingyenes parkolási idősávon kívüli időszakban a fenti létesítményekben a szokásos, érvényben lévő díjakért lehet parkolni.

Vásárcsarnok és Kereskedők utcája:

A győri Vásárcsarnok március 15-én, hétfőn zárva tart. A többi napon rendes nyitvatartási rend szerint várja a vásárlókat.

Tarcsay utcai piac:

A Tarcsay utcai piacon március 15-én, hétfőn nem lesz kereskedés.

Sportlétesítmények:

A veszélyhelyzet idején alkalmazandó, vonatkozó jogszabályok szerint a Magyar Vilmos Uszoda, a Bercsényi ligetben található sportlétesítmények, az Adyvárosban lévő sportpályák, valamint a Tompa utcai és Örkény utcai műfüves pályák továbbra is zárva tartanak.

A Barátság Sportparkban a futópálya és a játszótér minden nap - március 15-én is - 7 és 19 óra között használható. Fontos, hogy csak az Ifjúság körút felőli főbejárat van nyitva. A sportpark parkolója nyitvatartási időben a látogatók rendelkezésére áll.

Köztemetők:

A Szabadhegyi, Nádorvárosi, Révfalui, Újvárosi, Sugár úti, Templom úti, Malomsori és Koroncói úti köztemetők minden nap a téli nyitvatartási rendnek megfelelően egységesen 8 és 17 óra között látogathatóak.

Szólj hozzá!

Átformált szemöldökök: a laminálás új trendje

Emlékszel arra az időre, amikor a laminálás csupán a dokumentumok megóvását szolgálta?

A mezőgazdasági naplóvezetés jelentősége és kihívásai

A mezőgazdasági gazdálkodás bonyolult és folyamatosan változó terepén a gazdálkodási napló vezetése szinte elkerülhetetlen tevékenység.

Hőségriadó – vizet oszt és párakapukat telepít a GYSEV

A vasúttársaság Szombathelyen, Zalaegerszegen és Sopronban az utascsarnokban elhelyezett szódaautomatákból biztosít hűtött vizet az utasok részére naponta 10 és 18 óra között.

Fitten időskorban is: így őrizhetjük meg egészségünket

Ahogy egyre több évet számítunk, elkerülhetetlenül felmerül a kérdés: hogyan maradhatunk fizikailag és mentálisan is frissek, hogy a későbbi életszakaszokat is aktívan tölthessük? Az egészség fogalma gyakran félreértett, hiszen nem pusztán a betegségek hiányáról van szó.

Többet internetezünk, de több pénzt is kell költünk rá mostantól – árat emelnek a mobilszolgáltatók

339 milliárd forintos bevételt termelt a távközlési szektor az év első negyedévében, miközben júliustól a Telekom és a Yettel, szeptembertől pedig a One is emeli a havidíjakat.

Új ipari parkot építene? Cserébe állítsa helyre a természetet!

Egy brit modell szerint a beruházásoknak nemcsak csökkenteniük kell a környezeti károkat, hanem mérhetően javítaniuk is kell a természet állapotát.

A hőség miatt módosul a kutyasétáltatás rendje a Győri Állatmenhelyen

Hétvégén csak a délelőtti órákban lehet sétálni a menhely kutyáival, a gondozók a négylábúak védelme érdekében kérik a szabályok betartását.

Fokozott katonai jelenlétre és hanghatásokra kell számítani Győrben a légvédelmi rakétaezred gyakorló terének környezetében

Vaklőszeres kiképzést tart a Magyar Honvédség a hétvégén, a környéken élők erősebb zajokra és katonai járművek mozgására számíthatnak.

Magyar Péter kezdeményezésére kikerült az ukrán csatlakozás gyorsítására utaló rész az EU-csúcs záródokumentumából

Az Európai Tanács ülésén négyórás vita után született meg az a nyilatkozat, amelyet valamennyi tagállam támogatni tudott.

A Győri Ítélőtábla öt év börtönre ítélte a férfit, aki meg akarta fojtani a segítségére siető ismerősét

Az elsőfokú, felfüggesztett büntetést túl enyhének találta az ügyészség, a másodfokú bíróság végrehajtandó szabadságvesztésre súlyosbította az ítéletet.

Mától ismét locsolni kezdték a kalcium-kloridot a szombathelyi azbeszttel szennyezett utakon

A Greenpeace azonban ma arról beszélt, hogy ez az ideiglenes megoldás újabb problémákat hozhat magával.

Ingyenes hétvégi programok Győrben: táncfesztivál, koncertek, városi séták és családi események

Június 19. és 21. között ismét színes programkínálat várja a győrieket, a legtöbb esemény ráadásul ingyenesen látogatható.

130 milliárd forintos elektromos beruházást indított el Győrben az Audi - az eseményen Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter is részt vett

Az Audi Hungaria megkezdte az új MEBeco elektromos hajtás sorozatgyártását, ami 260 munkahely megőrzését biztosítja.

Megérkeztek a cöliákia gyorstesztek Győrbe, indulhat az ingyenes gyermekszűrés

Összesen 1500 tesztet osztanak ki a gyermekorvosoknak, a vizsgálat a 6 évesek státuszvizsgálatához kapcsolódik.

A Győri Fellebbviteli Főügyészség elérte a büntetés súlyosítását az életveszélyes kutyatámadás ügyében

Az ítélőtábla helyt adott az ügyészi fellebbezésnek, és három évre emelte a próbaidő tartamát.

Megduplázódott az alpolgármesterek száma Győrben, így újraosztotta a hatásköröket és a feladatokat Pintér Bence

Az új munkamegosztás szerint Balog-Farkas Renáta többek között a városüzemeltetésért és a sportért, Kósa Roland pedig továbbra is a fejlesztésekért és a kultúráért felel.

Hatékony vízszigetelés a tetőn

Az otthonunk biztos és kényelmes menedék kell, hogy legyen, ahol gondtalanul tölthetjük mindennapjainkat.