Orbánnak eltörhetett a csuklója, lehet, hogy műteni is kell

Vágvölgyi Bálint 2021-03-04 09:47:00
Ez most rosszkor jött.

Valószínűleg csuklótörést szenvedett a szerdai Német Kupa-negyeddöntőben Willi Orbán, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgója. A védőt a Wolfsburg ellen 2-0-ra megnyert mérkőzés szünetében le kellett cserélni, mert fájlalta a csuklóját.

"Úgy néz ki, mintha el lenne törve. Már két perc után jelezte, hogy problémái vannak" - mondta a meccs után Julian Nagelsmann vezetőedző.

Gulácsi és Orbán vonulnak ki a pályára a mérkőzés előtt

Fotó: dierotenbullen.com

A pontos diagnózisra még várni kell, így azt sem lehet tudni, hogy Orbánnak mennyi időt kell kihagynia.

A játékos egyébként 2019 októberében is a Wolfsburg elleni kupamérkőzésen sérült meg, akkor a térdével több hónapos pihenőre kényszerült.

Egyelőre kétséges, hogy Marco Rossi szövetségi kapitány számíthat-e Orbánra a nemzeti csapat közelgő három világbajnoki selejtezőjén. A válogatott március 25-én a Puskás Arénában fogadja a lengyel gárdát, majd három nappal később San Marino, március utolsó napján pedig Andorra vendége lesz. A Leipzigből az ugyancsak sérült Szoboszlai Dominik biztosan nem áll majd a kapitány rendelkezésére.

Az nso.hu, a Kickert idézve azt írja, legrosszabb esetben meg kell műteni Orbán törött kezét. Ebben az esetben biztosan nem játszhat szombaton a Freiburg ellen és jövő héten a Liverpool elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján Budapesten.

Címlapképünk illusztráció

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.