Március elsejétől Szombathelyen és Győrben is új InterCity bérletet vezet be a GYSEV

Fehér Buda 2021-02-26 09:22:00
A Szombathely – Répcelak – Győr, valamint a Csorna – Győr között közlekedő menetrend szerinti IC-vonatokra lehet majd megváltani.

Új InterCity bérletet vezet be a GYSEV Zrt. március elsejétől, tudtuk meg a vasúttársaság közleményéből. A GYSEV termékét a Szombathely – Répcelak – Győr, valamint a Csorna – Győr között közlekedő menetrend szerinti IC-vonatokra lehet megváltani.

Az InterCity bérlet előnye, hogy az érintett vonalakon közlekedő valamennyi vonat kedvezményes áron, korlátlan utazásra vehető igénybe az érvényességi időn belül, másodosztályon, így a bérlet a Szombathely – Répcelak – Győr, valamint a Csorna – Győr között minden járatra érvényes. Emellett kényelmes is, hiszen nem alkalmanként kell megvásárolni az IC pót- és helyjegyet. Az új InterCity bérlet kizárólag a dolgozói és tanulói vasúti bérlettel együtt érvényes. A termék havi és 30 napos bérletként is megvásárolható a GYSEV jegypénztárakban.

„Újdonságként vezetjük be az InterCity bérletet és bízunk benne, hogy minél többen utaznak majd IC-vonatainkkal az érintett szakaszokon. Kíváncsian várjuk a fogadtatását az utazóközönség részéről, a tapasztalatok alapján pedig megfontoljuk, hogy a későbbiekben további szakaszokon is bevezetjük -e az InterCity bérletet” – mondta el Takács Ádám, a GYSEV Zrt. személyszállítási igazgatója.

Az új InterCity bérlettel rendelkező utasok az IC-járatokon a szabad helyeket foglalhatják el, a vasúttársaság azonban ajánlja az előzetes, telefonos helyfoglalást, amely pénztári nyitvatartási időben a 06 99 577 212-es számon érhető el. Ez esetben a lefoglalt helyadatokról visszaigazoló SMS-ben értesítik az utasokat. A Szombathely – Répcelak – Győr, valamint a Csorna – Győr vonalszakaszokra megvásárolható havi és 30 napos InterCity bérlet ára 2.520 forint, a bérlettel kapcsolatos további információk a www.gysev.hu weboldalon érhetők el.

Szólj hozzá!

Új szegmens nyílhat az ingatlanpiacon a zártkerti ingatlanokkal

Elsőként azok az önkormányzatok léphetnek, ahol a zártkerti területek jelentős lakhatási alternatívát vagy rekreációs funkciót töltenek be.

Iskolaépületnek hajtott egy busz Szolnokon

Egy gyalogos és több utas megsérült.

Dróntilalommal próbálják jelentéktelenné tenni a Nemzeti Menetet – Magyar Péter szerint retteg a hatalom

A honvédelmi miniszter katonai műveletet tervez pont akkor és pont ott, amikor és amerre a tömeg halad majd csütörtökön. 

Mentőhelikopterrel szállítottak Győrbe egy 17 éves lányt

Súlyos baleset történt egy soproni iskolában.

Megszépül a Széchenyi híd alatti partszakasz Győrben

Faállomány-felújítás kezdődik a Dózsa György rakparton.

Illegálban bontotta az autókat egy csornai nő

Több mint 11 ezer kiló hulladékot halmozott fel az udvarán.

Több mint 30 millió forintot "keresett" egy szombathelyi biztosítási csaló

Több helyről is hamis orvosi iratokkal vett fel biztosítási pénzt.

Tűz volt ma délben Győrben

Gyárvárosban gyulladt ki egy garázs teteje, személyi sérülés nem történt. 

Majdnem megölte kéthetes kislányát egy szombathelyi nő, öt év börtönre ítélte a törvényszék

Előfordult, hogy a síró csecsemő száját befogta, a hason fekvő gyermek fejét belenyomta a kiságy matracába, amitől a kislány koponyacsonttörést szenvedett.

Mától Szombathelyen is elérhető Bolt taxi

Ezzel együtt már tíz vidéki nagyvárosban van jelen a mobilitási platform.

Hamis bizonyítványok készültek egy győri lakásban

Ha az iskolában nem sikerült megszerezni, jó lesz a kamu is, gondolta három nő.