Kikapott a Haladás a Kisvárdától

Papp László Tamás 2021-02-24 18:54:00
A szombathelyiek Magyar Kupa nyolcaddöntőjében látták vendégül a kisvárdai csapatot.

Szombathelyen, a Haladás Stadion, zárt kapuk mögött zajló meccs első félidejében a kisvárdai Navratil lőtt gólt a szombathelyieknek a 24. percben, s a vezetést ezzel a Kisvárda meg is őrizte a meccs végéig.

„Komoly áldozatokkal járt csapatunk szerda esti mérkőzése. A Kisvárda (0-1) elleni Mol Magyar Kupa-nyolcaddöntő második félidejében két játékosunkat, Devecseri Szilárdot és Csilus Tamást is sérülés miatt kellett lecserélni. Orbán Gergőtől, csapatunk masszőrjétől megtudtuk, Devecserinek elszakadt a bal lábában az Achilles-ína, este fél kilenckor tolták be a Markusovszky Kórház műtőjébe, ahol megműtötték.

Sajnos Csilus sem járt jobban, középpályásunknak - minden valószínűséggel - a jobb lábában elszakadt a combizma. Mondani sem kell: mindkét labdarúgónk kiesése nagyon komoly érvágás csapatunk számára” – olvasható a Haladás weboldalán. Videós közvetítés a meccsről lentebb. 

Szombathelyi Haladás - Kisvárda Master Good FC - MOL Magyar Kupa labdarúgó mérkőzés

(null)

Játékvezető: Káprály
Haladás: Rózsa  – Schimmer, Mocsi, Devecseri, Németh Milán  – Csilus, Holdampf  – Kállai, Kiss B., Bosnjak  – Jancsó. Vezetőedző: Mátyus János. A kispadon: Verpecz, Debreceni, Dragóner, Doktorics, Horváth R., Németh Márió, Tóth M., Schuszter.
Kisvárda: Dombó  – Melnyik, Ene, Navratil, Leoni  – Karabeljov, Simovic, Kovácsréti, Bumba  – Zlicic, Horváth Z. Vezetőedző: Supka Attila. A kispadon: Minca, Ötvös, Viana, Hej, Jelena, Prenga, Simovic, Camaj, Jefferson, 

Nézze meg a mérkőzésről készült fotóinkat:

 

Szombathelyi Haladás–Kisvárda 0-1 (0-1)

Gólszerző: Navratil J. (24. perc) Részletes tudósítás itt.

Szólj hozzá!

Pintér Bence: Újra indulok a polgármesteri székért!

Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.

Pintér Bence: Fekete Dávid és a Győr-Szol hülyének néz mindenkit

A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!

Kávé, festmények és múzeumi szakmai nap - februári programok a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetés a Café Kultúrban, szakmai nap múzeumi dolgozóknak, és még több izgalmas időszaki kiállítás várja az érdeklődőket februárban Győrben.

A Győr-Szol-t azonnal megvédte saját médiacége az eltűnt(?) milliárdok ügyében

Ráadásul ők már azt is tudják, hogy Pintér Bence lepaktált a TISZA Párttal. 

A járdán akarta elütni haragosát egy nő Győrben

Meglátta a zebránál, dühbe gurult, majd megfenyegette, hogy megöli - három évet is kaphat.

A Győr-Szol szerint nem tűnt el 1 milliárd 700 millió forint

Közleményben reagált a cég Pintér Bence kijelentéseire.

Kiskorú gyermekével lopatott egy nő Szombathelyen

Egy doboz gyógynövényt tartalmazó étrend-kiegészítő kapszulát csent el.

30 és 100 négyzetméteres lakások is lesznek a szombathelyi volt SZTK-épületében kialakítva

Üzleteknek és egészségügyi szolgáltatóknak is alakítanak ki helyiségeket.

Tanúként hallgatja ki a Rendőrség Pintér Bencét a fideszes miniszteri biztos, országgyűlési képviselőjelölt által felügyelt önkormányzati cég furcsa szerződései ügyében

A polgármester szerint a cég többször kijátszotta azt, hogy ne kelljen közbeszerzést kiírniuk, így az általuk kiválasztott vállalkozásoknak szignóztak ki munkákat.

Szijjártó Péter: hatszáz munkahely vált betonbiztossá a MAM-Hungáriánál a kormány támogatásával Vaskeresztesen

4 milliárd 500 millió forintnyi fejlesztést jelentett be a miniszter. A kormány 870 millió forintnyi támogatást csap hozzá a költségekhez.

Házasság hete 2026 Győrben - a hűség szabadsága

Előadások, séták, gyertyafényes randevúk és közös élmények várják a párokat február 1. és 19. között.

Gyorsabban melegszik a Föld, mint ahogy a modellek követni tudnák – a légszennyezés eddig elfedte a helyzet valódi súlyosságát

Az 1,5 °C-os melegedési küszöb felett olyan világba lépünk, ahol már nemcsak fokozatos, hanem láncreakciószerű és visszafordíthatatlan éghajlati változások indulhatnak be.

Megjelent az M86-M87-es utak kivitelezésének közbeszerzése

Az üzemeltetési, fenntartási és finanszírozási feladatok is a pályázóé lesznek.

84 százalékos profit, nulla közbeszerzés - Pintér Bence szerint így működik a győri üzleti csoda

Furcsa szerződések, szétbontott megbízások és extraprofit egy olyan cégnél, amelynek papíron nincs is fizikai dolgozója.

2026-ban június 12-13-án és 16-án rendezik meg Szombathely kortárs művészeti fesztiválját, a Bloomsdayt

Idén ünneplik az ír-magyar diplomáciai kapcsolatok 50 éves évfordulóját, így a város a fesztivál eseményei során kiemelten együttműködik Írország Magyarországi Nagykövetségével.

Rendőrségi szállásról lopott a vagyonőr Győrben

300 eurórért nem biztos, hogy megérte.

4 évvel ezelőtti bejelentéssel flexel újra Fekete Dávid

Már 2022-ben bejelentették az Audi új gyáregységét, amihez a magyar állam 8 milliárd 500 millió forinttal járult hozzá.