Alcímet kapott a következő Pókember-film, kapásból hármat is

Fehér Buda 2021-02-24 11:04:00
Trollkodtak egyet a Marvel fejesei.

Vicces kedvében lehetett ma reggel a Pókember harmadik részének stábja. A három főszereplő, Tom Holland, Zendaya és Jacob Batalon az Instagram oldalukon megosztott egy-egy képet a készülő filmből, majd a film alcíméről is lerántották a leplet. Ezzel már csak az a gond, hogy a három színész három különböző alcímet adott, ezek a

Phone Home, a Home-Wrecker és a Home Slice.

Azt, hogy végül mi lesz a film valós alcíme, egyelőre továbbra sem tudjuk. A mozit jelenleg is Atlantában forgatják, a Marvel filmes univerzumának következő nagy dobásáról már sok mindent tudni, például azt is, hogy több olyan szereplő is visszatér, akik Sam Raimi eredeti trilógiájában tűntek fel, de a Csodálatos Pókemberből ismert karakterek is visszatérhetnek. A rajongók között sokan azt beszélik, hogy a két régebbi Pókember is visszatér, ám ezt eddig nem erősítette meg a stúdió. Az minden esetre beszédes, hogy az MCU Peter Parkerjének harmadik kalandja három alcímet is kapott, innentől már nem tűnik olyan eszeveszett ötletnek a három Pókember sem.

A következó pókmoziról azt is tudni lehet, hogy felvezeti majd a multiverzum ötletét a Marvel filmes univerzumában, amire már jelenleg is erős utalásokat tesz az MCU első sorozata, a WandaVision. A szériában már újból előkerült egy, a 20th Century Fox X-Men filmjeiből ismert karakter, úgyhogy nem elképzelhetetlen, hogy a múlt Pókemberei valahogyan utat találnak a legújabb inkarnáció filmjébe.

Spider-Man: Phone Home/Home-Wrecker/Home Slice jelenleg egy december 17-i premierdátumon csücsül, de a filmet forgalmazó Sony már többször is eltolta a bemutató dátumát a koronavírus-járvány miatt. Azt, hogy végül mikor kerül vászonra a film, azt határozza majd meg, mikor tudnak kinyitni a mozik a világ körül.

Szólj hozzá!

Újabb levél érkezett Washingtonból - Orbán Viktor alapítótag lett a gázai Béketanácsban

Trump szerint ez „a valaha összeállított legnyűgözőbb és legjelentősebb testület" - az 1 milliárd dolláros tagdíjról persze nem beszélt egyikük sem. 

Februári tervezett áramszünetek Győrben

Karbantart és hálózatot fejleszt az E.ON.

Nyomoz a rendőrség a sárvári volt hegyközségi szeméttelepen engedély nélkül tárolt hulladék miatt

A területet Varga Jenő fideszes önkormányzati képviselő cége őrizte, majd telepként üzemeltette a város tudta nélkül.

A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén

A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.

Nem elég, hogy megverte a gyereket, még meg is fenyegette élettársát egy sárvári férfi, hogyha elmondja a bántalmazást, akkor megöli

Majd a feleségét is megfenyegette, hogyha terhelőt vall rá, akkor nem kapják vissza a hatóság által nevelésbe vett gyermekeiket.

Gyermek- és fiatalkorú sértettje is volt egy rolleres balesetnek egy Sopron melletti kisvárosban

Túl gyorsan mentek, autónak ütköztek, és csak az egyikőjük viselt sisakot. 

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a JUSTNature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.