A strand felé eső oldalon március 1-től április 30-ig nem lehet majd gyalog és kerékpárral közlekedni.
A múlt hónapban megkezdődött az új vízi élménypark építése Győrben.
Ennek mentén március 1-től április 30-ig a Jedlik hídon a gyalogos és kerékpáros forgalom csak az egyik oldalon lesz engedélyezett.
„Ne megszokásból közlekedjenek! Balesetmentes közlekedést kívánok!” – írja erről szóló posztjában a polgármester.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.