Legyőzte az Ajka a Haladást

Papp László Tamás 2021-02-21 16:03:00
A labdarúgó NB II 25. fordulójában a 12. helyen álló FC Ajka a 7. helyen lévő Szombathelyi Haladást látta vendégül.

Ajka, városi sportcentrum, zárt kapuk mögött. Vezette: Kovács J. Zoltán (Bertalan Dávid, Májer Gábor)

Ajka FC - Szombathelyi Haladás - NB II-es labdarúgó mérkőzés

(null)

FC AJKA: Horváth D. – Kovács N., Heffler T., Tar, Csemer – Csizmadia (Rétyi, 78.), Kenderes (Tóth G., 63.), Szekér (Stoiacovici, 78.), Soltész –  Zsolnai, Nagy K. Vezetőedző: Kis Károly
HALADÁS: Verpecz – Kállai (Jancsó, 75.), Schimmer (Németh Márió, 56.), Devecseri, Bosnjak – Doktorics (Rácz, 46.), Holdampf, Csilus T., Kiss B., Németh Milán (Debreceni, 75.) – Dragóner F. Vezetőedző: Mátyus János

FC Ajka-Szombathelyi Haladás 1-0 (1-0)

Gólszerző: Csizmadia (20.)

„Kellően felvértezve, motiváltan érkeztünk a találkozóra, annál is inkább, mert egy nagyszerű gesztussal szurkolóink az M86-os autót felüljáróján búcsúztattak minket - ezúton is köszönjük nekik, nagyon jólesett - mondta Mátyus János. - Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, motiváltak, frissek voltunk és taktikailag is rendben voltunk, utána kaptunk egy gólt. Ezt követően visszaesett a teljesítményünk.

A szünetben rendeztük a sorokat, második félidőben óriási energiákat mozgosítottunk annak érdekében, hogy gólt szerezzünk, de sajnos nem sikerült. Érdekes a futball, mert a tavaly őszi mérkőzésen ők futballoztak inkább és mi nyertünk, most mi futballoztunk és ők nyertek. Egy pontot feltételnül megérdemeltünk volna, de a futballban nincsen ha, ezért a következő mérkőzésen szeretnénk javítani. A gól hiányzott a játékunkból” – értékelt a klub honlapján a vezetőedző. 

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.