Ököllel törte a jeget egy londoni férfi, hogy kimentse a kutyáját a befagyott tóból

Fehér Buda 2021-02-16 06:47:27
A hősies mentést videóra is vették az arra járók.

Egy fiatal kiskutyus tegnap délelőtt esett bele a londoni Victoria Park tavába. A tó részlegesen be volt fagyva, de a napos idő miatt a jég itt-ott annyira vékony volt, hogy az beszakadt a kiskutya alatt. A rémült állat ezután őrülten kapálózva próbált a vízfelszínen maradni, miközben a nyüszítésére többen is felfigyeltek. A kutya gazdája ekkor vetette bele magát a jéghideg vízbe, majd a jéghez érve az öklével tört utat magának, hogy elérja az állatot.

A mentést videóra is vették, azt is látszik, ahogya na férfi az ölébe kapja a kutyát, majd a partra úszik vele:

 

 

A helyiek szerint a kutya egy kacsát próbált meg átkergetni a jégen, mikor az hirtelen beszakadt aladta. Az állat ezután már nem tudott visszamászni a jégre, ekkor ugrott be utána a gazdija. Az arra járók szerint a történet ugyan jól végződött, de ijesztő volt azt nézni, ahogyan a férfi kétségbeesve töri magának az utat, sokan attól féltek, nem ér majd oda időben a kiskutyához, mások pedig attól is tartottak, hogy a gazdi maga is hipotermiás állapotba kerül.

A kutyus végül gyorsan túltette magát az izgalmakon, az arra járók azt mondják, néhány perccel később már egy mókust kergetett a parkban a fiatal állat.

 

Szólj hozzá!

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.