Már Hadházy Ákos is a 19 millióból felújított 19 négyzetméteres sárvári mosdóról beszél

Fehér Buda 2021-02-16 11:11:41
Magasra rúgott a vécé négyzetméterára.

Sárváron sokan meglepődtek azon, amikor kiderült, hogy megdrágult a Csónakázó-tó közelében található mosdó felújítása. A nyilvános WC-t eredetileg nagyjából 12,5 millió forintból hozták volna helyre, a munka ára viszont később 19 millióra ugrott. Ez már csak azért is érdekes, mert a mosdó maga csak 19 négyzetméter,

így négyzetméterenként 1 milliót ölt a sárvári önkormányzat a felújításba.

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

A vécé történetét az ellenzéki képviselőket tömörítő Mindenki Sárvárért Facebook-oldal Hadházy Ákosnak is eljuttatta, a politikus azt írja, azt hittem, az atkári piac WC-jének 500ezer Ft/nm-es árát nehéz lesz felülírni, de tévedtem. Sárváron sikerült NÉGYZETMÉTERENKÉNT EGYMILLIÓÉRT(!!!) FELÚJÍTANI EGY VÉCÉT! A polgármester azzal védekezik, hogy hát igen, de ott vannak a sok százmilliós beruházások is. Hát, pont ez az! Kíváncsi vagyok, lehet-e ennél is drágábban budit építeni? Ha tudnak ennél is drágábbat, osszák meg velem!

 

Szólj hozzá!

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.

Fodor Roland szerint a győri városvezetés kommunista

A bérlakás-rendszer kapcsán jutott erre a képviselő, aki független- és fideszes társaival leszavazta a jövedelmi plafon bevezetését.

A hétvégén is borult, párás, ködös idő várható

6-8 fok közötti csúcsértékek várhatóak.

A TISZA határon túl született politikusai nyílt levélben állnak ki a Lázár János által szlováknak nevezett Strompová Viktória és a külhoni magyarság mellett

A magyar nemzet nem születési hely kérdése, hanem közös nyelv, kultúra, sors és közös felelősség - írják.

Egy meccs után kiesett a darts vb-ről Kovács Patrik

Az egyetlen magyar induló sima 3-0-ás vereséget szenvedett.

Az intim élmények mögötti mozgatórugók

Gondolkodtál már azon, hogy valójában miért is szeretkezünk? Egy nemrégiben közölt kutatás új szempontokat hozott felszínre: arra utal, hogy az intimitáshoz kapcsolódó motivációink nagyban befolyásolják az aktus utáni elégedettséget.

Embert gázolt a vonat Győrben

A súlyos közlekedési baleset az Egressy Béni úti vasúti átjáróban történt. 

Győr környéki programok a hétvégére advent negyedik ünnepén

Élményfestés, slam poetry, karácsonyi brunch party és egy csomó program vár mindenkit a győri régióban. 

Magyar Péter: Lázár János tűnjön el a közéletből, vagy nyilvánosan kérjen bocsánatot, amiért leszlovákozta a TISZA felvidéki származású képviselőjelöltjét!

Liszt Ferenc szerinted magyar volt? Az aradi vértanúk? Mádl Ferenc elég magyar volt neked? - teszi fel a kérdést a pártelnök.

245 közadat-pert bukott el az állam az elmúlt 5 évben

Mit titkolnak az állami cégek, és leginkább: miért?