Európából is áradni fognak a Disney+ címei

Székely Zoárd 2021-02-16 15:11:42
Tíz új produkciót jelentettek be.

Tíz új, Európában készülő produkciót jelentett be a Disney Plus streamingszolgáltató - számolt be róla a Deadline.

A Disney tavaly decemberben már közölte, hogy a Disney Plus streamingszolgáltatásának 50 nemzetközi projektje kapott zöld utat 2024-ig.

Már 95 millió előfizetőjük van 58 szolgáltatási területen, a Disney pedig 16 milliárd dollárt (4703 milliárd forintot) akar új tartalmak előállítására költeni a következő három évben.

Az európai produkciók között vannak drámák, vígjátékok és dokumentumfilmek is. A Disney Plus elsősorban családbarát tartalmakat rendel. A hozzá kapcsolódó nemzetközi brand, a Star pedig inkább a felnőtteknek szóló tartalmakat szállítja.

A Star szolgáltatása február 23-án indul globálisan a Disney Plus keretében. A tíz bejelentett produkcióból nyolc szerepel majd a Star kínálatában.

A készülő sorozatok között látható majd:

  • a holland Feyenoord futballklubot bemutató dokumentumfilm-sorozat,
  • a Franciaországban készülő Parallels című hatrészes fantázia-kaland-sorozat, ami négy kamasz fenekestül felfordult életét mutatja be, miután párhuzamos dimenziókba röpíti őket egy rejtélyes esemény,
  • a négyrészes Oussekine valós eseményt dolgoz fel: egy fiatal diák, Malik Oussekine 1986-ban bekövetkezett tragikus halálát, amely nagy hullámokat vert a francia társadalomban is,
  • a Weekend Family című nyolcrészes vígjátéksorozat egy mozaikcsalád életének krónikája, amelynek tagjai hévégente találkoznak, a menetrendet azonban felborítja, mikor az apának új partnere lesz,
  • a Soprano: Sing or Die című dokumentumfilm pedig hat részben a francia rapper, dalszerző, Soprano felkészülését mutatja be a 2022-es turnéra,
  • Olaszországban a The Good Mothers című hatrészes dráma készül, amely megtörtént események alapján a calabriai maffia ellen küzdő nőkről szól,
  • a The Ignorant Angels című nyolcrészes romantikus drámasorozat Ferzan Özpetek Tudatlan tündérek című filmjét folytatja,
  • a Boris harmadik évada pedig a kis költségvetésű orvosi drámasorozatok kulisszái mögé vezet,
  • Németországban készül a Sam - A Saxon című nyolcrészes sorozat Samuel Meffire, az első afrikai származású kelet-német rendőr sztorijáról,
  • és a németek gyártják a Star programja számára a Sultan City című fekete komédiát is egy német-török család matriarchájáról, aki hitelen az alvilág főnökévé válik és rájön, hogy neki és lányának is jó érzéke van az üzlethez.

 

Fotó: Disney+

Szólj hozzá!

Eldőlt, hogy nem marad a felső tagozat a gersekaráti iskolában

A gersekaráti felső tagozatos tanulók általános iskolai tanulmányaikat a Boldog Batthyány László Katolikus Általános Iskola körmendi székhelyintézményében folytathatják tovább.

Megöléssel fenyegettek közterület-felügyelőket Szombathelyen

Hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt kell bíróság elé állniuk.

Sztrókot kapott Simon Ádám, a szombathelyi H+ Média egyesület elnöke

A szervezet közleménye szerint a vezető állapota jelenleg stabil.

Balesetet okozott, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott három férfi Sopronnál

Vádat emelt az ügyészség a sofőr és két utasa ellen, miután egy frontális ütközést követően magára hagyták a súlyosan megsérült sértettet.

A kínai agyagkatonáktól a kortárs festészetig – izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Tárlatvezetések, egy új kiállítás megnyitója és különleges időszaki ajánlatok is szerepelnek az eheti kínálatban.

Varju Lászlót választották a Demokratikus Koalíció elnökének

A DK üzent a károgóknak: folytatni kívánja munkáját, és továbbra is képviselni kívánja az európai, baloldali értékeket valló választókat Magyarországon.

Az önkormányzat segítségével újranyitották a Szombathely-Szőlősnél kialakított P+R parkolót

Ezt a parkolót is azbeszttel terhelt zúzalékkal szórták le, ezért kellett lezárni.

Ugytudjuk: Diószegi Judit vezeti a gyermekvédelmi vizsgálóbizottságot

Információink szerint a győri országgyűlési képviselőt választották meg a gyermekvédelem rendszerszintű válságát feltáró parlamenti testület élére.

Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Országos Diákszínházi Fesztivált, amelynek ismét Győr adott otthont

Fiatal tehetségek vették birtokba a színpadot, az ország számos pontjáról érkezett ifjú színjátszók több napon át mutathatták be előadásaikat a városban.

Éjszakai vasúti karbantartások lesznek a Győr–Hegyeshalom vonalon

Abdán és Öttevényen is zajjal járó munkákra kell készülni június végén, a MÁV a vasúti pálya biztonságos üzemeltetése érdekében végez karbantartásokat.

Hétfőn hajnalban kizuhant egy diák, egy székesfehérvári kollégium ötödik emeletéről

A diák életben maradt, az oktatási és gyermekügyi miniszter közleményt adott ki a témában.

Hogyan válaszd ki az ideális fogszínt?

A fogszín kiválasztása több figyelmet igényel, mint azt elsőre gondolnánk.

Gyermekotthon vezetője és nevelői ellen emelt vádat a Soproni Ügyészség

A vádlottak bántalmazták, és büntetésben részesítették a speciális gyermekotthonban élő gyermekeket.

Több fa, új kutyafuttató és megújuló játszótér – bemutatták a Bisinger sétány terveit

Lakossági fórumon ismertették a belvárosi park megújításának részleteit. 

Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen azbesztet tartalmazó kőzúzalék miatt

Lezárják a Szombathely-Szőlős megállóhely mellett kialakított P+R parkolót is.

Köszönet és elismerés a pedagógusoknak Győr városi ünnepségén

A Városházán köszöntötték az oktatási intézményeiben dolgozó szakembereket, átadták a Győr Oktatásügyéért és a Győr Sportjáért díjakat is.

Fekete Dávid egyszerre tagad és vádol a győri szállal is rendelkező parkfenntartási-mutyi kapcsán

Szerinte Pintér Bence inkább azzal foglalkozzon, hogy Szakács András tudhatott-e a korrupciós hálózatról. Ő addig is mossa kezeit, és áll bármilyen vizsgálat elé.

Monstre programajánlót hozunk az első győri, nyári hétvégére 

Final Fourt játszanak a kézis lányok, zajlik a DUNAFESzT, rengeteg koncert és családi program vár mindenkit - és még az idő is jó lesz.