Ungár: Önellentmondó és álszent hápogást olvashatunk a Vas Népében

Székely Zoárd 2021-02-05 12:30:00
Vicces, hogy a Fidesz kiáll a szabad sajtó mellett.

„Alapvetően nem kéne azzal foglalkoznunk, hogy mit ír a Vas Népében a szombathelyi Fidesz. Alapesetben felesleges az embernek az idejét az artikulátlan düh, a zavaros szépelgés, és a semmitmondó hisztéria keverékével tölteni"

- írja Ungár Péter legutóbbi Facebook bejegyzésében.

Az LMP Vas megyei országgyűlési képviselője felhívja a nyilvánosság figyelmét arra, milyen „önellentmondó és álszent hápogást olvashatunk a Vas Népében és a szombathelyi Fidesz egyéb nyúlványaiban" Horváth Zoltán kinevezéséről. Horváth ugyanis korábban az LMP önkormányzati képviselője volt Szombathelyen, mára pedig a Médiaközpont és az AGORA Kulturális Központ igazgatója. 

Az AGORA igazgatója, Horváth Zoltán lehet a Szombathelyi Médiaközpont ügyvezetője

Több szombathelyi önkormányzati céggel kapcsolatos előterjesztés került fel ma a szombathely.hu-ra. Ezek szerint igazak voltak értesüléseink és az az elképzelés, hogy a Szombathelyi Médiaközpont éléről visszahívják a 2020. október 1-én kinevezett Némethy Máriát. Némethy maradna a cégnél, a korábban betöltött pozíciójában vagyis szerkesztő-műsorvezetőként.

Ungár arra céloz, hogy amikor Szombathelyen Hende Csaba beosztottjai ültek a városházán, akkor a Fidesz későbbi listavezetője és alpolgármestere, mint Fideszes képviselő-jelölt vezette a városi médiát. A később a Fideszből távozó Koczka Tibor munkatársa pontosan az a Tömböly Ágnes volt abban az időszakban, aki korábban személyesen adott utasításokat a Médiaközpontban, hogy a Fidesznek megfelelő tartalom jelenjen meg. Furcsa módon akkor nem kritizálták a városvezetést, és nem is szólaltak fel a szabad és objektív közpénzből finanszírozott sajtó érdekében.

„Hende Csaba és alkalmazottainak az aggodalma az objektív sajtóért olyan lehet, mint amikor Berki Krisztián aggódik a magyar kultúra színvonaláért, vagy hogyha Simonka György hirdetne harcot a korrupció ellen. Viccnek jó, másnak nem."

- zárja gondolatait a képviselő.

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

 

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságban. 

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.