160 milliós osztalékot fizetett Rogán Cecília cége

Székely Zoárd 2021-01-19 18:05:00
Bár a cég éves nyeresége csupán 24 millió forint volt.

A világjárvány ellenére kifejezetten jó évet zárhatott Rogán-Gaál Cecília: kedden, a hivatalos szeptemberi határidő lejárta után több mint három hónappal később hozták nyilvánosságra egyik cége, a Nakama & Partners eredményeit,

miszerint a vállalat 2019-ben ugyan csak 24 millió forintos nyereséget produkált, mégis 160 millió forintot osztottak szét maguk között a tulajdonosok.

Ennek az összegnek több mint a fele, 81,6 millió forint jutott Rogán Cecíliának - írja a HVG.

Rogán Antal volt feleségének azonban van egy másik cége is: a twn.hu nevű online bulvároldalt kiadó Top News Hungary Kft. Ehhez a céghez társult Sarka Kata, a társaság 80 százaléka azonban Rogán Cecíliáé. A cégből a 2019-es év után 150 millió forintot vettek ki, ebből tehát a tulajdoni arányokat tekintve 120 millió forint jutott a képviselő exfeleségnek.

A lap arról is beszámolt, hogy

a Szerencsejáték Zrt. 210 millió forintot adott a Rogán Cecíliához köthető Fitbalance sporteseményekre 2020-ban,

ezáltal az egyik legszponzoráltabb eseményekké léptek elő az állami cégnél tavaly. Az említett adatok megtalálhatók a Szerencsejáték Service Zrt. hivatalos honlapján.

Az pedig csak hab a tortán, hogy Rogán Antal volt felesége egy új szállítmányozási céget alapított a napokban - a hírről mi is beszámoltunk.

 

Fotó: MTI/Kovács Tamás

Szólj hozzá!

Hivatalos: A Guri Serház ebben a formájában megszűnik Szombathelyen

Új brandet épít a söröző csapata. Kisüzemi, német és cseh sörök kerülnek a csapra.

Magyar Péter elment a strasbourgi gazdatüntetésre, Nagy István pedig itthonról üzenget - a Mercosur-megállapodás margójára

A Fidesz és a TISZA végre egyetért valamiben - ettől függetlenül mégis mindenki a másikra mutogat. 

„Európa mellett, Magyarországért” - nyílt levelet tett közzé az aHang

Volt miniszterek, diplomaták és művészek közös levélben üzentek: Magyarország helye az Európai Unióban van.

A győri Fidesz most szignózott ki magának 705 millió forintot

A sajtószabadságba pedig 2 lábbal szálltak bele. 

Rezsicsökkentés kontra valóság - az energiapolitikán beefel Orbán Viktor és Magyar Péter

A kormány a rezsicsökkentés megszűnésével riogat, míg a TISZA több lábon álló ellátást ígér.

A Petőfi utcában vívott szabadságharcot egymással két férfi Szombathelyen

A helyszínre érkező rendőrök kényszerítették őket fegyverletételre.

Szakmai nap várja ma a hobbikertészeket Győrben

Délután kettőtől, a részvétel ingyenes. 

Fényes nappal lopott rollert egy férfi Győrben - háromszor is

Végrehajtandó szabadságvesztés is lehet a vége. 

Romániába igazolt Pődör Rebeka

A Craiova együttesénél folytatja pályafutását.

Megszűnik Szombathelyen a Guri

Soroljuk az okokat, meg fogsz lepődni!

Elhunyt Babos Ágnes, győri festőművész

78 éves volt - művészi és pedagógusi életműve maradandó része a magyar kulturális örökségnek.

Keresik a győri Barokk Esküvő idei szerelmespárját

Aki különleges módon mondaná ki a boldogító igent, jelentkezzen!

Újabb levél érkezett Washingtonból - Orbán Viktor alapítótag lett a gázai Béketanácsban

Trump szerint ez „a valaha összeállított legnyűgözőbb és legjelentősebb testület" - az 1 milliárd dolláros tagdíjról persze nem beszélt egyikük sem. 

Februári tervezett áramszünetek Győrben

Karbantart és hálózatot fejleszt az E.ON.

Nyomoz a rendőrség a sárvári volt hegyközségi szeméttelepen engedély nélkül tárolt hulladék miatt

A területet Varga Jenő fideszes önkormányzati képviselő cége őrizte, majd telepként üzemeltette a város tudta nélkül.

A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén

A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.

Nem elég, hogy megverte a gyereket, még meg is fenyegette élettársát egy sárvári férfi, hogyha elmondja a bántalmazást, akkor megöli

Majd a feleségét is megfenyegette, hogyha terhelőt vall rá, akkor nem kapják vissza a hatóság által nevelésbe vett gyermekeiket.

Gyermek- és fiatalkorú sértettje is volt egy rolleres balesetnek egy Sopron melletti kisvárosban

Túl gyorsan mentek, autónak ütköztek, és csak az egyikőjük viselt sisakot. 

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.