Ismét Ambros Martín lehet a Győri Audi ETO KC vezetőedzője

Farkas Bazsi 2021-01-16 17:11:14
Megkezdték a tárgyalásokat az 52 éves trénerrel.

Ismét a spanyol Ambros Martín lehet a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője - értesült a Kisalföld című megyei napilap.

A lap információi szerint a klub elnöksége megszavazta, hogy a vezetőség megkezdje a tárgyalásokat az 52 éves trénerrel. A 12 elnökségi tagból heten támogatták Martín szerződtetését, aki 2012 és 2018 között a Győr vezetőedzőjeként négyszer nyerte meg a Bajnokok Ligáját, a bajnokságot és a Magyar Kupát pedig egyaránt ötször. Még a magyar együttest irányította, amikor elvállalta a román válogatott szövetségi kapitányi posztját, majd az orosz válogatott kapitánya és a Rosztov-Don vezetőedzője lett, de jelenleg nincs csapata.

Január 5-én jelentették be, hogy Danyi Gábor a szezon végén távozik a győri kispadról, és Siófokon folytatja edzői pályafutását. Utódlására Martín mellett jelölt volt a francia Metznél és a világbajnok holland női válogatottnál dolgozó Emmanuel Mayonnade is, ő azonban a múlt héten szerződést hosszabbított klubcsapatával.

Szólj hozzá!

Programok a Pünkösdi hosszú hétvégére Győrben és környékén

Aki nem akar otthon maradni, annak lesz hova menni és mit csinálni.

Folytatódik a kánikula, majd pünkösdvasárnap hidegfront érkezik

Hétfőre pedig országszerte mintegy 10 Celsius-fokkal esik vissza a hőmérséklet.

4 gyakori hiba a lakberendezésben, amit ne kövess el

Egy új otthon kialakítása izgalmas kaland – de könnyű elveszni a rengeteg ötlet, trend és tennivaló között.

Nagycsaládra hivatkozó cigi csempészeket fogott a NAV az M1-esen

A bolgár házaspár 5 milliónyi cuccal bukott le. 

Ötször akarta önkényesen elvinni más autóját egy vasi férfi 

Kétszer sikerült is, börtön lehet a vége. 

Változik a vasúti menetrend a Sopron-Szombathely vonalon

A június 23-26 közötti időszakra érdemes felkészülni. 

30 millió forintos kerettel startol Győrben a praxiskezdési támogatás 

6 betöltetlen háziorvosi hely problémáját oldja meg az új rendszer.

Akadálymentesítik a kőszegi 1-es postát

Több mint 2 éve nincs a városban akadálymentes posta. Bányai-Németh Gábor önkormányzati képviselő járta ki a mostani fejlesztést.

Nyári csúcsforgalomra számít a MÁV a pünkösdi hosszú hétvégén

Főpróbának is beillő 3 nap következik a vonatközlekedésben.

Gyalogost gázolt egy férfi Szombathelyen

A sértett súlyos sérüléseket szenvedett.

Szombathely új parlamenti képviselője nem nyilatkozik Szombathellyel kapcsolatban

Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.