Új erőnléti edző érkezett az Egis Körmendhez

Vágvölgyi Bálint 2021-01-15 10:53:28
Saša Ogrizović helyett Jure Muršec érkezett a vasi csapathoz.

Az Egis Körmend a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Saša Ogrizović helyett a folytatásban Jure Muršec végzi majd az erőnléti edzői feladatokat csapatnál.

Jure Muršec 1995-ben született Szlovéniában, Mariborban. Legutóbb szülővárosában, AKK Branik Maribor együttesénél dolgozott erőnléti edzőként. Kineziológusként szerzett diplomát Szlovéniában, majd tudását Ausztriában, St. Pöltenben gyarapította az ottani orvostudományi intézetben. A város kézilabdacsapatánál tevékenykedett erőnléti és kondicionáló edzőként, később dolgozott más sportágakban, például strandröplabdázókkal is.

A közleményben hozzáteszik, hogy váltásra azért volt szükség, mert Saša Ogrizović pedagógusként olyan álláslehetőséget kapott Szlovéniában, amelyet családja szempontjából is érdemes volt elfogadnia.

Szólj hozzá!

10 külügyi vizsga vár Bebes Istvánra ahhoz, hogy főkonzul lehessen

Szeptembertől Düsseldorfban látja el a feladatot.

El akarta hallgattatni a molesztált diáklányokat az igazgató, most mégis újra kinevezhetik a Soproni Tankerület egyik általános iskolájában

A direktor bevédte volna az első fokon szeméremsértésért elítélt néptánctanárt, őt pedig a tankerület.

V.Németh Zsolt Szentpéterfán beszélt arról, hogy árvizek tekintetében Magyarország az egyik legveszélyeztetettebb Európában

Vas vármegyében az árvíz utáni helyreállításra összesen több mint 560 millió forintot fordítanak.

Részegen bántalmazott egy férfi egy másikat Szombathelyen

Miután földre vitte, még több alkalommal bele is rúgott. 

Összedőlés fenyegeti a toronyi ravatalozót?

Kidúcolták az épület megrepedt oldalfalát.

Egyre közelebb húz a Fideszhez Görbicz Anita

Kocsis Máté digitális polgári körének egyik alapítója lett, a győri Fidesz országgyűlési képviselő-jelöltségének egyik fővárományosa.

A Falcóból igazolt játékost az Egis Körmend

A 2004-es születésű Hansen Daniel 2 szezonra írt alá a piros-feketékhez.

Újra üzemel a kiégett szelektív-szemétgyűjtő sziget Győrben, a Hédervári úton

A hétfői tűzben elpusztult kukákat gyorsan pótolta a GYHG.

Konferencia-Liga meccsen lép pályára az ETO FC csütörtökön, Svédországban 

A csapat nevéből eltűnt a ‘Győr’, de reméljük ez nem befolyásolja a teljesítményt.  

Idén a Vásárcsarnok is bekapcsolódik a karneváli hangulatba

46 hagyományőrző csapattal vár a histórikus játék!