Megszületett Zara, Noé és Zétény

Vágvölgyi Bálint 2021-01-11 15:23:00
Szombathelyi anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS: 

Budai Tamás és Vizkeleti Tímea Szandra leánya: Jázmin Bianka, Balogh Ádám és Sipos Evelyn Anna leánya: Anna Zoja, Pápai József és Orsós Georgina Margit fia: József Alen, Freyberger Ádám és Nagy Katalin Nóra leánya: Zara, Oláh Norbert és Vájsz Beáta leánya: Adrienn, Nagy Bálint János és Preiczer Anita leánya: Luca, Mórocz Csaba és Rácz Dóra fia: Zalán, Fehér Szilveszter Szabolcs és Bacskai Csilla leánya: Zsófia Emma, Szakács Péter és Orbán Nikolett leánya: Flóra, Győrffy Dénes és Porpáczi Erika fia: Vilmos, Török Gábor és Molnár Orsolya Ivonne leánya: Lilien, Vers Ákos és Nardai Viktória fia: Zalán, dr. Niklai Bálint és dr. Balázs Dorina leánya: Flóra, Somlai Áron Bence és Molnár Bianka Gabriella fia: Levente Gábor, Szabó Ádám és Moócz Petra fia: Máté, Németh András Lajos és Sas Tímea leánya: Mila, Hollósi József és Erdődi Andrea fia: Márton, Ambrus Ádám és Venczel Jázmin Mária fia: Levente, Biró Ottó és Zsirai Zsófia leánya: Szofi, Kollarits Kornél és Magyar Zsófia leánya: Anna, Süle Richárd és Grónás Petra leánya: Emma, Kálmán Szilárd és Dr. Németh Orsolya Marietta leánya: Janka, Bozsoki Tamás és Wágner Lilla fia: Nolen, Gotthárd Gábor és Joó Beatrix leánya: Panka, Mánfai Zsolt és Béres Anna Beáta leánya: Zsófia Hanna, Szanyi László és Baki Boglárka leánya Rodé, Kálovics Gergő Zoltán és Hérincs Petra Judit fia: Olivér, Kovács Zsolt és Komondi Olívia fia Nolen, Lakner Sándor és Németh Beáta leánya: Hanga, Horváth Dávid és Gáspár Szandra fia: Noé, Pados Dániel és Jóna Ágota Anna fia: Zétény, Burucs Péter és Zahoránszky Boglárka leánya: Viola

HÁZASSÁG:

Holzhofer Csaba és Kassai Tímea Anikó, Varga György és Kocsis Orsolya, Kerekes János és Pénzes Petra

HALÁLESET: 

Kotz Zoltánné Koltai Mária Ilona, dr. Lakner Lászlóné Kálmán Krisztina, Gergácz József, Vincze Alfréd Antal, Szakos Sándor, Takács Erzsébet Magdolna, Németh Tamás József, Szomorkovics Ferencné Németh Magdolna Rozália, Vajda István, Németh Sándorné Kreiter Ilona, Németh Tamás, Fábián Imréné Laczó Mária, Dala József, Rodler László, Krajczár István János, Biczó Gábor, Gergely Árpád Ferenc, Halász Kálmánné Várnai Mária, Gregó Jánosné Szőke Mária, Pék Marianna, Tőke Gyuláné Berghoffer Etelka, Lászlóné Jónás Hajnalka, Török Imre, Vörös Istvánné Benkő Veronika, Horváth István, Kovács Csaba, Török Lászlóné Dremmel Mária, Pálfi Lászlóné Rácz Margit, Kormos Zoltán Imréné Varga Rozália, Szukics Gyuláné Puskás Rózsa, Decsi Diana, Nyári Ottó, Árkossy Istvánné Vásárhelyi Klára, dr. Kiricsi Lászlóné Juhász Márta, Pataki Istvánné Horváth Éva, Herczeg Sándor, Kiss Ferencné Németh Mária, Partos Zsolt, Horváth Lajos Béla, Hőke Tibor Ferenc, Dala János, Subits Jenőné Szabó Ilona, Kolonics Pálné Madari Ilona Terézia, Károly János, Mautner Antal Józsefné Pusztai Zsuzsanna Rozália, Frühvirth Istvánné Vojnovics Brigitta, Bazsó Jánosné Kis Mária, Fülöp Sándorné Gayer Erzsébet Mária, Unger Imre László, Kovács Jánosné Gergál Erzsébet

Szólj hozzá!

Szakács András szerint minimum ellentmondásos a győri Fidesz–KDNP álláspontja a szolidaritási adóval kapcsolatban

Azt megszavazta ugyan a helyi Fidesz, hogy a szabályozás a jelenlegi formájában nem jó, de azt a határozatot mégsem vonták vissza amiben tavaly még azt állították, hogy az elvonás Győr stratégiai érdeke. 

Állásfoglalást készített az abdai képviselő-testület a Juhász Balázst érintő NKA-ügyben 

A testület a település jó hírnevének védelmére hivatkozva fogalmazott meg határozati javaslatot, amely a képviselő megbízatásának mérlegelését is felveti.

Válogatós a kutyusod vagy igényes?

Sok gazdi ismeri azt a helyzetet, amikor izgatottan kitölti a kutya táljába a vacsorát, a négylábú kedvenc azonban csak megszagolja az ételt, majd érdektelenül elsétál.

Medián: a többség nem tiltaná a Pride-ot

A teljes népesség 58%-a szerint az iskolai tananyagnak a homoszexualitás és a nemi sokszínűség témájára is ki kell térnie.

Nem mindegy, mennyit fizetsz vissza – mutatjuk, miért

Egy hitel felvételekor sokan elsősorban azt nézik, mekkora összeget tudnak havonta kényelmesen törleszteni.

Vasivíz: Az Oladi Plató szennyvízelvezető rendszere jelen állapotában nem alkalmas arra, hogy közműként a társaságunk üzemeltetésre átvegye

A víziközmű szolgáltató nem is lát arra esélyt, hogy a közeljövőben az átvétel megtörténhessen. Amennyiben a társulás megszűnik, úgy az átvétel szinte ellehetetlenülne.

Több mint 3 milliárd forintos uniós program segíti az álláskeresőket Győr-Moson-Sopron megyében

Többféle támogatás is elérhető: bértámogatás, a foglalkoztatást elősegítő szolgáltatások, valamint képzéshez kapcsolódó, az álláskeresést ösztönző juttatás.

Új igazgatóságról döntött a közgyűlés - nehéz örökséget vesz át a Győr-Szol új vezetése

Milliárdos hiányok, rendőrségi nyomozások, vitatott beruházások és vezetőváltások után kaphat új irányítást a város talán legfontosabb önkormányzati cége.

Rendkívüli intézkedéseket vezet be a kormány a történelmi hőhullám miatt

Home office az államigazgatásban, felfüggesztett kamionstop, fokozott tájékoztatás és országos készültség – a hétvégén akár 40 Celsius-fok is lehet.

Tóth Péter lett Győr harmadik alpolgármestere

Három a magyar és a győri igazság: harmadszori nekifutásra lett a polgármester harmadik jobbkeze a korábbi kabinetvezető. 

NER cégkapcsolatok számokban: 1866 cég, a teljes hazai gazdaság profitjának 10%-a és több, mint 8400 milliárd forint közbeszerzés

Az elmúlt 16 évben felépült Magyarország egyik legdurvább üzleti-politikai hálózata. A kérdés ma már nem csak az, hogyan jutott idáig, hanem az, hogy mi történik vele egy új korszakban.

Breaking: a 2024-es “bosszú-SZMSZ” után, új szervezeti és működési szabályzata van Győrnek

Lesz végre harmadik alpolgármester, több forrás fölött rendelkezhet az önkormányzat, és nagyobb beleszólása lesz a városi cégek ügyeibe.

A hőségben is odafigyel dolgozóira a GYHG

Ivóvízzel, hűtőládákkal, klimatizált pihenőhelyiségekkel és további munkavédelmi intézkedésekkel segíti munkatársait a nyári kánikulában a hulladékgazdálkodási társaság.

Szerelmet színlelt, és megpróbálta kiforgatni mindenéből áldozatát egy körmendi nő

A sértett férfi egy több mint 43 millió forint, és egy 27 millió forint értékű ingatlant ajándékozott a nőnek és a fiának.

Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok Győrben

Szombat délelőtt hetven lovas és százötven hagyományőrző idézi meg a lovagkirály korát, a felvonulás idején több belvárosi utcában forgalmi torlódásokra kell készülni.