Az FBI nyilvánosságra hozta, hogy egy férfi az amerikai zavargások alatt bombákat rejtett el a Capitolium közelében

Fehér Buda 2021-01-08 14:40:00
Elég sok munkát adtak a Capitoliumba berontó emberek a szövetségieknek.

Az FBI 50 ezer dolláros nyomravezetői díjat ajánlott fel annak, akinek információja van egy férfiről, aki a washingtoni zavargások közben bombákat rejtett el az amerikai törvényhozás épületének közelében. Az eddig ismeretlen elkövető a szerdai zűrzavart kihasználva rejtett el robbanószereket az épület körül, az FBI azt mondja, két pokolgépet is találtak Washingtonban, amelyeket érdekes módon a republikánus és a demokrata párt egy-egy épületének közelében rejtett el az elkövető.

Az ismeretlen férfi azonban nem volt elég elővigyázatos, egy, a közelben lévő térfigyelőkamerának sikerült néhány felvételt készítenie róla. Ezeken a videókon az látszik, hogy a szürke pulcsis alak egy fekete táskát hord magánál, feltehetőleg ebben rejtette el a robbanószert, írja a Metro.

Az FBI a helyeik segítségét kérte az elkövető beazonosításához. A szövetségi nyomozóknak egyébként szerda óta rengeteg a munkájuk, a robbantást tervező férfi mellett a zavargásokért felelős embereket is próbálják megtalálni. A nyomozók ebben az esetben is a helyiek segítségét kérik, olyan embereket keresnek, akik megrohamozták a Capitolium épületét, és esetleg valamilyen kárt is tettek az épületben, vagy annak a berendezéseiben.

Szólj hozzá!

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.