Ha esetleg megéheznél, akkor az Ady téri B&B-nél gyorsan bedobhatsz egy finom lángost, de akár menüt is ehetsz

Jutányos Áron 2019-12-09 09:41:00
Garantáltan jól fogsz lakni a csak házi alapanyagokból készült hambitól.

Múlt héten kedd óta várja az Ady téri B&B Lángos és Pecsenysütő a hamburgerre vagy hot dogra éhező vásárlóit. Cseh Dezsőtől, a hely tulajdonosától megtudtuk, hogy egy alapos felújítás keretében a bódé új külsőt, és korszerű eszközökkel felszerelt belsőt kapott. A finomabbnál-finomabb lángosokat, sülteket és a menüt Dezső felesége, Anita és két technikumot végzett pék lány készíti. 

A B&B-nél 1090 forintért ugyanis napi menüt is kapunk. Ez látogatásunkkor egy csülkös bableves és két túrósbukta, vagy egy bableves és két szelet rántott csirkemelles, hasábos kombót jelentett. Ha esetleg munkába sietünk - vagy éppen negyed óránk van két karácsonyi bevásárlás között - sincsen baj, ugyanis elvitelre is csomagolnak. 

De a buszra várakozók is beugorhatnak reggel fél 6-tól délután 5-ig bármikor, ugyanis a menü mellett is bőségesen van választék. A hamburgerhez a húst 100%-ban német marhából készítik, valamint a hurka és kolbász farmról érkezik. A sima mellett karajból és csirkéből készült bécsi burgert is választhatunk, ha azonban a nagy hidegben egy forró kutyát falnánk, akkor az amerikai és a retró hot dogot ajánljuk. 

Lángosok közül a sima 320, a sajtos és a tejfölös 390, míg a sajtos-tejfölös 490 forintba kerül. De 600 forintért magyaros lángost is megkóstolhatunk, ha pedig tényleg korgó gyomorral érkeznénk a bolognai lángos a tökéletes választás. Csak házi alapanyagból készült ételeket kapunk, ami a mirelit dolgoktól eltérően garantáltan jól lakat mindenkit. 

A múlt heti nyitás után a romkertes diszkókra is felkészültek, ugyanis a pénteki és a szombati buli alatt is nyitva voltak. Dezső elmondta, hogy a jövőben egy ponyvával és egy hősugárzóval készülnek a télre. Így senkinek se fog megfázni miközben majszolja a hot dogját és mellé egy kis forró teát kortyolgat. 

A tea mellett forralt bort és forró csokit is ihatunk, így nem csak a bendőnk lesz tele, hanem a torkunk is kap egy kis védelmet. Külön érdekesség, hogy bármelyik szolgáltatónál vagyunk, mindháromnál tudunk pénzt tölteni a mobiltelefonjainkra. A készpénz mellett OTB, MKB, K&H SZÉP és Edenred kártyás fizetésre is van lehetőségünk. 


 

Szólj hozzá!

Egy old timer Volkswagen bogárral gurul az Őrségbe Magyar Péter

Zala megy és Vas megye következik az országjárásban.

Milyen legyen a karikagyűrűd?

Te mit gondolsz, hogyan lehetne a legjobban kihangsúlyozni a karikagyűrűd stílusát? Ha valami igazán különlegesre vágysz, a mai karikagyűrűk között számos felületkezelési lehetőség közül választhatsz.

Az otthon fűtési rendszer karbantartása: a biztonságos és hatékony működés kulcsa

Otthonunk kényelme és biztonsága nagymértékben függ attól, hogy a fűtési rendszereink milyen állapotban vannak.

Pótfelvételi kisokos: még nem késő egyetemet választani

Július 30. és augusztus 7. között lehet jelentkezni. 

Az adagoló szivattyú: javítsd vagy cseréld?

Gondoltál már arra, hogy mi történik, ha egy adagoló szivattyú felmondja a szolgálatot? A legtöbb jármű és gép számára az adagoló szivattyú kulcsfontosságú, így meghibásodása nem csupán kényelmetlenséget okoz, hanem akár súlyos károkat is eredményezhet.

A bevallások nem megfelelő gyakoriságára figyelmeztet a NAV

Ma indul az új adategyeztetési kampány. 

Nem adott elsőbbséget és balesetet okozott egy férfi Szombathelyen

Az utasa súlyos sérülést szenvedett, őt pedig eltilthatják a vezetéstől. 

Több mint 350 millió forint ment el a VOKS2025 szavazólapokra 

Nem ellenőrizték, hogy valaki többször is kitöltötte-e, elhitték bemondásra, hogy nem. 

Medencék alá műpázsit: Praktikus és esztétikus megoldás

Sokan szembesültek már azzal a problémával, hogy a kerti medencéjük alja megsérült az éles kövektől vagy a felszín alatti gyökerektől. Ez sajnos nem ritka, és többeket elgondolkodtatott már, mivel is lehetne megvédeni a medence alját, hogy ellenállóbb legyen.

14 és fél milliárd forintból bővíti körmendi gyáregységét az Egis

Az állam 3 és félmilliárd forinttal száll be a költségekbe.

Alig fél éves működés után bezár az Oladi Posta és szatócsbolt

A munkaerőhiány miatt nem tud tovább üzemelni az üzlet.

Vágj bele a transzferálás világába bátran!

Sokan tántorodnak el már a kezdeti lépéseknél, amikor transzfer oldatokkal próbálkoznak.