A Terror Háza igazgatónője a Szombathelyi Médiaközpont meghívására érkezett a megyeszékhelyre.
Nemrég indult el a Szombathelyi Televízió Rendszerváltók című sorozata, ami a rendszerváltás harmincadik évfordulója előtt tiszteleg. Ebbe a műsorba hívták meg Schmidt Máriát, a Terror Háza igazgatóját is, aki a meghívásnak eleget téve ma érkezett meg Szombathelyre. A vele készült beszélgetést hamarosan a Szombathelyi Televízión lehet majd megtekinteni.
Szólj hozzá!
A modern mosdók gépi evolúciója
Az innováció korában a mosdók már nem csupán a higiénia kérdését szolgálják, hanem komplex élményt kínálnak. Ezt a trendet a nagy forgalmú létesítmények, mint például egy szálloda vagy bevásárlóközpont egyaránt magukénak érzik.