Egy délelőtt leforgása alatt több mint 10 autó karambolozott az M3-ason

ugytudjuk.hu 2019-10-26 11:00:00
Mentőhelikopter is érkezett az egyik helyszínre.

íznél több autó karambolozott az M3-as autópálya Pest megyei szakaszán két balesetben szombat délelőtt, emiatt több kilométeres torlódás alakult ki.

A katasztrófavédelem az MTI-vel azt közölte, hat autó ütközött Vásárosnamény felé, a bagi kihajtó után.

Néhány kilométerrel távolabb ugyancsak öt autó ütközött, ide mentőhelikopter is érkezett. A Pest megyei Rendőr-főkapitányság azt közölte, egy sérültje van a balesetnek.

Az Útinform tájékoztatása szerint a Pest megyei szakaszon több kilométeres a torlódás, kerülni a gödöllői lehajtónál lehet.

Szólj hozzá!

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”