Frissítés:
Kollégánk nemrég a Rumi úton járt, tőle tudjuk, hogy a baleset miatt arrafelé terelik a forgalmat. Rengeteg autó vesztegel az úton, nem is látni a kocsisor végét:

Olvasónk szólt, hogy hatalmas baleset történt a szombathelyi Csaba utca, és a 86-os főút kereszteződésében.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint két gépjármű ütközött össze, az egyiket áramtalanítaniuk kellett.
Sérültekről nem kaptunk információt.
A rendőrség tájékoztatása szerint a helyszíni szemle két órán át is eltarthat, torlódásra kell számítani a környéken. Információink szerint a forgalom lassan, de halad.
Szólj hozzá!
Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz
Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.
A mese szerepe gyermekkorban
Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?
Meghalt Ferenc pápa
A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál.
Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?
A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.