Felépítették a világ első működő legóautóját

VPP 2019-05-18 17:20:00
20 km/órával tud haladni a világ első legóból épített autója, melyet a világ leggyorsabb kocsijáról, a Bugatti Chiróról mintáztak meg.

A csodakocsit Dániában mutatták be és több, mint egymillió legót használtak fel az összerakásához - íszámolt be az Euronews.

Ebbe beletartozik a sebességmérő, a spoiler, a gázpedál, a levehető kormány és az az első- és hátsó lámpák, melyeket Lego Technics-ből építettek meg. Az alkotók 13.438 órán át dolgoztak a kocsin, mire elkészült.

Watch: World's first car built from LEGO bricks unveiled in Denmark

Watch: World's first car built from LEGO bricks unveiled in Denmark... READ MORE : https://www.euronews.com/2019/05/17/watch-world-s-first-car-built-from-lego-bricks-unveiled-in-denmark What are the top stories today? Click to watch: https://www.youtube.com/playlist?list=PLSyY1udCyYqBeDOz400FlseNGNqReKkFd euronews: the most watched news channel in Europe Subscribe!


 

Szólj hozzá!

Veréssel fenyegettek meg egy szombathelyi önkormányzati képviselőt

A képviselő kitiltotta a férfit a szociális bérlakásokból, emiatt akart rá kezet emelni.

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.