Csodával határos módon kiolvadt a macska, aki szinte kővé dermedt a hidegben

Fehér Buda 2019-02-09 11:17:00
Egyet most biztosan elveszített a kilenc életéből.

A gazdái találtak rá Fluffyra, a macskára, akit teljesen ellepett a hó, írja a CNN. Az amerikai Montana államban élő macskára akkora tömbökben fagyott rá a hó, hogy mozogni sem tudott. 

A gazdái egyszerre állatorvoshoz vitték a Fluffyt, ahol megpróbálták megmérni a testhőmérsékletét, de addigra az már olyan alacsony volt, hogy a hőmérő ki sem mutatta. A teste szinte kővé dermedt a hidegben, az orvosok alig tudták infúzióra kötni a szerencsétlenül járt állatot. 

Az orvosok több módszerrel is megpróbálták felmelegíteni a macsekot, meleg vízbe fektették, hajszárítóval fújták, meleg törölközőkkel bontották le róla a jeget. Fluffyt végül betették egy melegített katrocba, ebben töltötte az éjszakát.

Fluffynak szerencséje volt, a gazdái másnap már haza is vihették, ők azt mondják, hogy a cirmos ezután szigorúan benti macska lesz. 

Szólj hozzá!

Hullik a márvány a homlokzatról, körbe kell kordonozni a győri színházat

Pintér Bence polgármester szerint mostohagyerek volt eddig az épület.

Saját autó nélkül fejezte be politikai karrierjét Hende Csaba

Viszont szombathelyi, budapesti, és balatoni ingatlannal is büszkélkedhet.

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.