Győzelmet hozott a Mikulás a Falco szurkolóknak

Vágvölgyi Bálint 2018-12-06 20:39:00
Továbbra is veretlenül az Aréna Savariában.

Az első negyedet leszámítva végig vezetve 72:70 arányú győzelmet aratott hazai pályán a szombathelyi Falco az Alba Fehérvár ellen a bajnokság 10.fordulójában.

Inkább a vendégek irányítottak az első etapban, Reddic és és Boykins termelte a pontokat, 16-18-as állással ért véget az első negyed. A folytatásban feljavult támadásban a Falco, Balmazovics triplájával tíz lett közte. Elkapta a fonalat a hazai csapat, Dzunics időt is kért. A félidőre  zíz pontos előnnyel mehetett a Falco (42-32).

A harmadik negyedben a védekezése is összeállt a sárga-feketéknek, ám feljött az Alba és egy Keller tripla után először kért időt Okorn. A záró etap előtt magabiztosan vezetett a Falco (60-47). A negyedik negyedben kezdett feljönni az Alba, 66-62-nél újabb időt kért a hazaiak mestere. A végén két pontra feljöttek a vendégek, a Falcónak kicsit szerencséje is volt, de megérdemelten nyertek végül.

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár 72–70 (16–18, 26–14, 18–15, 12–23)

Falco: Norfleet 11/3, Váradi 4, Bíró 10/6, Pustahvar 3/3, Reddic 22. Csere: Curry 14/6, Balmazovics 6/6, Tóth N. 2.

Alba: Cartwright 5/3, Bullock 6/6, Boykins 15/9, Freeman 14/3, Heath 4. Csere: Filipovity 9/6, Keller 14/12, Peringer -, Tóth P. 3/3, Varga -.

Halálos baleset történt a 74-es főúton

Teljes szélességében lezárták hétfő reggel a 74-es főutat Zalaegerszeg és Egervár között egy halálos baleset miatt.

Ma is folytatódik a vénasszonyok nyara

28 fokig kúszik ma a hőmérő higanyszála.

Az Egis Körmend nyerte a Göcsej Kupát

A körmendi kosárlabdacsapat a Sopront győzte le, 88-79 lett a vége.

Lemosta a Gyirmót a pályáról a Kerekegyházi SE-t

1-5 volt az állás a félidőben, 1-8 lett a vége.

A győri Pollreisz Balázs is bekerült az MSZP országos elnökségébe

Tisztújítást tartott a szocialista párt, Tóth Bertalan és Kunhalmi Ágnes lettek a társelnökei.

Új rekord: 1070 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma, nyolcan hunytak el

404 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 32-en vannak lélegeztetőgépen.

Kihúzták az ötös lottó e heti nyerőszámait

Mutatjuk azt is, mennyit lehetett nyerni.

Vádat emeltek annak az önvezető autónak a sofőrje ellen, amely elütött egy nőt

Elaine Herzberg a biciklijét akarta áttolni az úton, sem a kocsi, sem a sofőrje nem vette észre.

Fölényes győzelmet aratott a horvát bajnok ellen a Győri Audi ETO KC

A győrieknek ez volt sorozatban a 39. veretlen BL-meccsük.

Nem hiszed el, mekkora baromságokért adtak idén anti-Nobel-díjat

Aligátort "héliumos hangon" beszéltető kutatócsoport és a nárcizmust szemöldök alapján azonosító pszichológusok is nyertek idén.

Oszlopnak ütközött egy autó Körmenden

Az autóban csak a vezetője utazott.

Három férfi verekedett össze Bönyben

Egyiküket kórházba kellett vinni.

Világszerte már 30 milliónál is több koronavírus-fertőzött van

A halálos áldozatok száma közelít az 1 millióhoz.

Az operatív törzs visszatért, és készen áll kordában tartani a koronavírus-járványt

Müller Cecília szerint a járvány első hulláma elsősorban az idősebbeket érintette, most viszont a 20-29 éves korosztályból kerül ki a legtöbb pozitív eset.