Elállták a Haladás szurkolók a játékosbejárót - Frissítve!

Farkas Bazsi 2018-09-29 19:31:00
Mintegy 150 dühös drukker várja a focistákat.

Ahogy arról beszámoltunk a Szombathelyi Haladás NB1-es csapata vereséggel folytatta az OTP Bank ligát. Ma este 1-2-re kapott ki a vendég Pakstól.

A szurkolók már a meccs vége után a “Kurva gyenge! Kurva gyenge!” rigmussal véleményezték a zöld-fehérek teljesítményét.

Kollégánk a helyszínen van, fotózott. A mérkőzés lefújása után pedig szeretett volna hazamenni, ám jelenleg ez a helyzet a Rohonci úton.


Mintegy 100-150 szombathelyi szurkoló a játékos bejárathoz ment, hogy megvárják a csapatot. Valószínű nem gratulálni akarnak nekik a mai tejesíményükhöz. 

A helyszínen várja kollégánk, hogy mi lesz a folytatás. 

20:05 - Frissítés!


Jó ideig farkasszemet néztek a biztonságiak a szurkolókkal majd a vezetők egy ésszerű megoldás mellett döntöttek: megnyitották a másik oldali személyzeti kijárót, így a sajtó munkatársai és a játékosok is elkerülték a feldühödött szurkolókat. 


Kollégánk is kijutott a Stadion területéről. Azt mondta bár páran még mindig a kapunál várnak, a tömeg nagyobbik része lassan hazaindult. 
 

Szólj hozzá!

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.