VIDEÓ - Be fogok futni bazzzeg!

Farkas Bazsi 2018-09-05 09:18:00
Kedden reggel úgy esett Szombathelyen, hogy a dolgozók a bokáig érő vízben gázoltak az Aptív bejáratánál.

Kedden reggelre régen látott eső öntötte el Szombathelyt. A városban sok helyen okozott gondot a hirtelen lezúduló heves eső. Többek között az aluljáró is járhatatlan lett pár órára, de sok helyre szivattyúzni is mennie kellett a tűzoltóknak. 

Olvasónk küldött egy videót, amin az látható, hogy a szombathelyi Aptív gyárépületébe is csak komoly nehézségek árán mehettek be a dolgozók. A kapuban egy kisebb tavacskába gyűlt a víz, így nem sokan úszták meg száraz lábbal a be, illetve kilépést. 
 

Bokáig állt a víz az Aptív szombathelyi üzeménél a szeptember 4-én jött nagy eső után

Uploaded by ugytudjuk on 2018-09-05.

Ha lenne neked is olyan tartalmad, amit megosztanál velünk és olvasóinkkal, akkor küldd el nekünk Facebookon vagy emailben az ezittaz kukac ugytudjuk pont hu-ra. 

Szólj hozzá!

Elhunyt Mészáros Tibor 

Az erőemelő 58 éves volt.

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.