Curtis reagált arra, hogy Majka kidobta közös zenekarukból drogproblémái miatt

Ugytudjuk.hu

2018-08-23 12:48:00
A Facebookon üzengetnek.

Tegnap robbant a mai magyar popvilág egyik legnagyobb nyári bombája:

Majka a SZIN-en koncertje elején közölte: többet nem lép fel együtt Curtisszel.

Az okot is megnevezte: Curtis drogproblémái miatt már nem lehetett mást tenni. Este a Facebookon bővebben kifejetette véleményét az ügyről, erre reagált ma a másik fél, Curtis.

"Ez egy hosszú út vége de egy új kezdete!" - írja. Majd hozzátette, továbbra is érkeznek új dalok, és lesznek fellépések is, immár külön.

"Lehet itt a másikra köpködni de mindenkinek meg van a keresztje és MINDENKINEK MEG VAN A DROGJA!
De én megmaradok úriember..."

- írja, majd sok sikert kívánt a csapatnak, akikkel nyolc évet töltöttek együtt.

Majka és Curtis - Elvitted a szívemet (Official Music Video)

iTunes: https://itunes.apple.com/hu/album/elvitted-a-szivemet-single/id731636862 Deezer: http://www.deezer.com/album/7065095 songo: http://www.songo.hu/hun/pages/release/c/6/e/78dac2d8148ead3be7c897e5aedc2071.html?a=b030 Szöveg: Majka, Curtis, BLR Zene: Schrank Doma Producer: Majka Főszereplő: Nagy Bea https://www.facebook.com/PoledanceParadise Gyártó: Lostiki Pictures http://lostikipictures.com/ Rendező: Indián Operatőr: Szőke János Gyártásvezető: Vellai Krisztina Vágó: Fekete Balázs Colorist: Kiss Áron Hangmérnök, keverés, stúdiómunka: Gresicki Tamás http://www.grestamastering.com/ Koncertszervezés: Vadász Roland +36 70 382 3180 vadaszroland@vipmail.hu https://www.facebook.com/Magneoton?fref=ts Magneoton 2013.

Címlapkép: Curtis Facebook-oldala

Szólj hozzá!

Miniszteri látogatás Szombathelyen - Az év végére megoldódhat az Oladi Plató azbeszt-helyzete

Lőrincz Viktória meghallgatta a szombathelyi városvezetés tanácsait.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 3. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat harmadik része azt vizsgálja, hogyan lehetne a TISZA programjaiban szereplő kulturális, önkormányzati, civil és közösségi célokból valódi közművelődési szakpolitikát építeni.

Mind a 7 sárvári önkormányzati képviselőjelöltet nyilvántartásba vették

Augusztus 30-án időközi választást rendeznek a városban.

Májusban is tovább nőttek a bérek, az elemzők szerint idén akár 10 százalékos emelkedés is jöhet

A reálkeresetek is jelentősen emelkedtek, ami tovább erősítheti a lakossági fogyasztást.

Lezárás a Révai utcában és új funkció a Parkolás Győr appban – ezekre figyeljenek az autósok

Aszfaltjavítás miatt több napra változik a forgalmi rend a belvárosban, miközben már a Dunakapu téri mélygarázs telítettsége is követhető mobiltelefonról.

Szakács István: Az ügyészség ejtette ellenem a vádat!

A Fővárosi Főügyészség megvizsgálta a nyomozás iratait és a gyanúsítás elleni panasznak helyt adott, míg a kutatás, lefoglalás és motozás elleni panaszt elutasította.

Főszerepben a bor és a vizek - íme a legjobb hétvégi győri programok

Fröccsnapok, lampionos hajós felvonulás, jet-ski vb, miegymás. 

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki pénteken délután a nyugati országrészben

A zivatarrendszert a Dunántúlon és az Alföld nyugati részén nagyobb területen viharos, óránkénti 60-90 kilométeres széllökések, két centiméternél nagyobb jég és intenzív csapadék kísérheti.

Rekordlétszámú mezőnnyel rajtol a Jet-Ski Európa-bajnokság és Junior Világbajnokság Győrben és Győrzámolyon

Huszonnyolc országból érkeztek versenyzők, a hétvégén látványos futamok és színes kísérőprogramok várják az érdeklődőket.

A kormány elrendelte a szennyezett zúzott kő eltávolítását Szombathelyen

A kormány a leginkább szennyezett területen, a szombathelyi Oladi plató városrészben elrendelte az érintett útszakaszokon az azbeszttel szennyezett zúzott kő eltávolítását - jelentette be Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön Budapesten.

A Duna két arca a győri régióban: 72 éve pusztító árvíz, ma rekordközeli alacsony vízállás

Míg 1954-ben a folyó elöntötte a Szigetközt és Révfalut, idén a rendkívüli alacsony vízszint okoz aggodalmat.

Beiktatták Takács Tibort, Vas megye új rendőr-főkapitányát

Ma tartották az ünnepélyes állománygyűlést.

Egy klímaberendezés mögé rejtettek több mint négyezer doboz cigarettát - a GYMS megyei NAV kutyáját azonban nem tudták becsapni

A pénzügyőröknek gyanús lett a szinte üres furgon, végül 4550 doboz bolgár zárjegyes cigaretta került elő a padló alól.

Próbáld ki az egyedi vászontáskát: stílus és környezettudatosság

Mindannyian szeretnénk valami újat, valami személyeset, ami igazán tükrözi a személyiségünket. És ha már a mindennapi bevásárlásról van szó, miért ne lehetnénk divatosak?

KSH: 764 ezer forintra nőtt a bruttó átlagkereset májusban

A nettó átlagkereset meghaladta az 535 ezer forintot, a reálbérek pedig 9 százalékkal emelkedtek egy év alatt.

Új szolgálati autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ

A Versenyképes Járások Program támogatásával beszerzett jármű a sürgős gyermekvédelmi beavatkozásoknál és a 34 településen dolgozó szakemberek mindennapi munkájában is segítséget nyújt.