Sajtóközlemény
Az iSRV Zrt. konzorciumi együttműködés keretében a Fines Magyarország Kft. és Intersoft Hungary Kft. konzorciumi partnereivel közösen indította el 2016. novemberében szolnoki telephelyén K+F+I projektjét, melynek célja egy olyan moduláris keretrendszer fejlesztése, melyben egyesülnek a különböző online kommunikációs technológiák (kiszolgálás, live streaming, file megosztás, üzenetküldés).

A kávé izgalmas múltja és jelenkori forradalma
A kávé, amit ma már világszerte kortyolgatunk, kalandos úton jutott el hozzánk. Kezdetben Etiópia magas hegyei között élvezhették az emberek a kávécserje bogyóit, és ez az egyszerű bogyó hamarosan egy egész kultúra részévé vált.
Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe
A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.