"Büdös geci szar, migráns faszszopó, bazmeg!" - üvöltözték Szombathelyen egy koccanás után

Fehér Buda 2018-09-04 11:52:00
Egy lekoccolt tükör miatt verekedett össze néhány ember.

Egy kisebb közlekedési incidens, amelyben mindössze egy visszapillantó tükör sérült meg, fajult verekedéssé Szombathelyen - írja a 444.hu. A lapnak egy 28 éves magyar állampolgár, B., mesélt arról, hogy mi történt a megyeszékhelyen.

B. éppen hazalátogatott, a szombathelyi szüleinél járt. Magával hozta egy skót barátját, J.-t is, akivel vasárnap délután a városban autóztak. J. vezetett, véletlenül nekiment egy visszapillantónak, ami letörött. Szinte azonnal megálltak, de ekkor már látták, hogy hatan rohannak utánuk. B. szerint egyszerre agresszívan léptek fel ellenük, sértéseket kiabáltak, migránsoztak, majd mindkét férfit bántalmazták.

"Arra számítottunk, hogy elnézést kérünk, kitöltjük a biztosítós papírokat, aztán körülbelül 15 perc elteltével megy mindenki a dolgára. Teljesen máshogy alakultak az események” - mesélte B. a 444-nek.

B. videóra vette az egészet, kemény dolgokat rögzített:

A magyar társadalom lelkiállapota egy szombathelyi visszapillantó tükrében

Egy sima közlekedési incidensből pillanatok alatt verekedés, migránsozás kerekedett. Az eset 2018. szeptember 2-án történt, a szereplők arcát kitakartuk. https://444.hu/2018/09/04/koccanas-szombathelyen-budos-geci-szar-migrans-faszszopo-bazmeg

Egy sima közlekedési incidensből pillanatok alatt verekedés, migránsozás kerekedett. Az eset 2018. szeptember 2-án történt, a szereplők arcát kitakartuk.

Mivel J. nem beszél magyarul, ezért a feldühödött tömeg B.-nek esett. Az egyikük folyamatosan igazoltatni akarta B.-t és társát, amihez egyébként nincs joguk. Mivel B. nem volt hajlandó odaadni neki a papírjait, gyomron, arcon ütötték, fojtogatták. 

Végül a kiérkező rendőrök vetettek véget a dulakodásnak, akik jót derültek azon, hogy egy ilyen kis kárból mekkora botrány lett hirtelen. Mert mint később kiderült, mindössze 15 ezer forintos kár keletkezett a lekoccolt autóban.  

"Nálatok mindig ez van?" - kérdezte az eset után J., ami azért is érdekes, mert Skóciában mindennapos egy-egy kocsmai bunyó, de a szombathelyiek még őt is meglepték. A rendőrség végül garázdaság miatt indított nyomozást.

Szólj hozzá!

Több mint 1 milliárd 200 millió forintos távhőfejlesztés indulhat Szombathelyen

A Szomtáv szerint a beruházás csökkentheti a hálózati hőveszteséget és a földgázfelhasználást is

Tizenkilenc győri iskola kaphat támogatást állagmegóvási és karbantartási munkákra

A városhoz idén 39 pályázat érkezett be mintegy 123 millió forint értékben.

Levendula, brunch és bütykölde a szombathelyi belvárosban

Május utolsó vasárnapján rendezik meg a Mártírok téri levendula napot.

Nehéz örökség: az éves költségvetési hiány több mint 91 százalékát már áprilisra összehozta az Orbán-kabinet

Az új kormány szerint átláthatatlan állapotban vették át a büdzsét a leköszönő kormánytól.

Visszalép az egyetem: mégsem nyúlnak a győri Kiskút liget melletti területhez

Kósa Roland szerint meghallották a győriek véleményét, ezért módosítják a februári előterjesztést.

Kreatív pólónyomtatás: hogyan készíts egyedi darabokat?

Egyedi pólókra van szükséged, vagy a céges csapat ruházatát dobnád fel néhány logózott darabbal?

Gajdos László: leáll az azbesztes kövek Magyarországra szállítása

Az élő környezetért felelős miniszter szerint az osztrák üzem tulajdonosával sikerült megállapodni a szállítások azonnali leállításáról.

Lezárások jönnek az M1-es győri lehajtójánál, terelőutakra kell készülni

Május végén és június elején is forgalomkorlátozások lesznek a Győr-Kelet csomópontnál az országhatár felé vezető oldalon.

Egyedi ajándékötletek, amikor az idő szorít

Előfordult már Önnel, hogy fontos alkalmak előtt hirtelen időhiánnyal küzdött az ajándékvásárlás terén? Ahogy közeledik egy különleges nap, például születésnap, évforduló vagy karácsony, gyakran eszmélünk rá, hogy a tökéletes ajándék még mindig nincs meg.

Győr környéki bringaút is versenyben van az Év Kerékpárútja 2026 szavazáson

A Győr–Pannonhalma–Tényő útvonalra június 2-ig lehet voksolni az Aktív Kalandor oldalán.

Nyárias idővel érkezik a pünkösdi hosszú hétvége

Napfényből nem lesz hiány, a hőmérséklet helyenként a 30 fokot is megközelítheti.

Egy napra mesebeli filmstúdióvá változik az Aranypart – jön a Győri Gyermek Piknik

Koncertek, bábszínház, játékparkok, kézműves foglalkozások és rengeteg családi program várja a gyerekeket május 31-én az Aranypart II.-n.

Koncertek, futás, helytörténeti séta és retro buli – ingyenes programokkal telik meg Győr pünkösdkor

Május 22. és 25. között szakmai konferenciák, családi programok, sportesemények, koncertek és közösségi rendezvények várják az érdeklődőket Győr több pontján.

Hamis márkák a pápai piacon: több száz kamu parfümöt és ruhát foglalt le a NAV

Hugo Boss, Chanel, Louis Vuitton, Nike és Adidas feliratú termékeket kínált egy árus, a pénzügyőrök az otthonában is találtak hamis termékeket.

Pünkösdkor sem marad el a szemétszállítás Győrben

A GYHG az ünnepnapokon is a megszokott rendben viszi el a hulladékot, de a hulladékudvarok és az ügyfélszolgálat zárva lesznek.

Tarvágások, erdőtüzek, klímaváltozás: új erdő-politikát sürgetnek Magyarországon a szakemberek

Már nem lehet kizárólag fakitermelési szempontból gondolkodni a magyar erdőkről.

„A dolgozók mennek, a vezető marad?” – belső információk szerint Holló Bernadett megtarthatja vezető állását és fizetését az éppen megszűnő Győr+-nál

Miközben a médiacég a hullámsírba merül, a frissen kinevezett vezető átevezhet egy új céges struktúrába. 

Új kerékpárút épülhet a Nagy Imre úton Győrben

A Vasvári Pál utca és a Szauter utca közötti szakaszon fejlesztené tovább a városi kerékpáros hálózatot a helyi önkormányzat.