Parádés tévétörténeti pillanat: egyszerre négyen parittyáztak a ValóVilág villában!

ugytudjuk.hu 2018-11-16 08:52:00
Szinkronparittya!

A ValóVilág 9. Powered by Big Brother szériája már amúgy is nemzeti rekordot állított fel azzal, hogy a beköltözés után 48 órával már szexeltek egymással a lakók. Akkor Krisztián és Cintike estek egymásnak. Aztán a villa csődörének, Csokinak jött össze majdnem a parittyázás Renivel, de végül be kellett érnie azzal, hogy önkielégített a lány hasára. A tegnapelőtti műsorban láthattuk, ahogy a vas megyei Zsuzsu megnyeri a szexi táncos feladatot. Ehhez persze kellett az is, hogy lekerüljön némi textil.

Így érkeztünk el a tegnapi nap összefoglalójához, és hát olyan történt, ami a valóságshow eddigi történetében soha: egy időben két pár parittyázott, Vivien Radicssal, Ginu pedig Csokival. Előbbi kettő azért is érdekes, mert a 18 éves lány beköltözésekor többször elmondta, hogy két éve kapcsolata van, nem mellesleg már gyűrűs menyasszony. A fiúról időközben derült ki, hogy bonyolult párkapcsolatban él. Ez szemmel láthatólag nem zavarta őket, a közös hálószobában akcióztak takarás nélkül.

Azért gondoltam azt, hogy nem lehet tovább húzni ezt a Csokis szex-témát, mert a Csokit nagyon-nagyon a nemiszerve irányítja.

- ezt már Ginu mondta a riportszobában. Majd a villa csődörével bevonult a nyugiszobába, és nem is húzta sokáig ezt a Csokis szex-témát.

A Blikk amúgy megpróbálta elérni Vivien és Radics párját is, hogy mit szólnak hűtlen szerelmük szexkalandjához, ám nem reagáltak a megkeresésre.

Szólj hozzá!

Közgyűlés helyett össz-bizottsági ülés lesz délelőtt 10 órakor a Győri Városházán

Dolgozni, vitázni tehát lehet munkaidőben, de érdemben dönteni valószínűleg csak este 6 után. 

Havazás és hófúvás várható pénteken - több vármegyére figyelmeztetést adtak ki

A Nyugat-Dunántúlon jelentős mennyiségű hó hullhat, viharos széllel és hótorlaszokkal kell számolni.

Sárkány Péter nem mond le posztjáról, és jelen lesz a győri közgyűlésen - ha lesz közgyűlés

Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét. 

Felfrissülve Karintiában: a szaunakultúra ereje

Karintia sokakat nemcsak az Alpok szépségével vonz, hanem az itt található pihenési lehetőségeivel is.

„Totális erkölcsi mélypont” - Magyar Péter szerint minden határt átlépett a Fidesz kivégzős videója

A TISZA elnöke elfogadhatatlannak és megbocsáthatatlannak nevezte a gyerekekkel és fejbelövéssel operáló kampányvideót.

Szombaton indul a nagy aláírásgyűjtés race Szombathelyen is

A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.

21 balesetveszélyes fát vágnak ki a győri Erzsébet ligetben

Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.

Szombathelyen folytatódik az M86, M87 tervbemutató Ágh Péter roadshow

A közgyűlésen tárja a nagyérdemű elé a 7,5 milliárd forintba kerülő terveket.

Csuklós busszal érkezett a segítség - kényelmesebb lett a Nyugdíjas Egyetem megközelítése Győrben

A Széchenyi István Egyetemen elindult az idei szemeszter, az előadások idején nagyobb befogadóképességű buszok közlekednek.

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

42 milliárd 479 millió forint Szombathely idei költségvetésének főösszege

Jövő héten tárgyalja a pénzügyi tervet a testület.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.