Már szimfonikus kísérettel is szól a Nélküled

Farkas Bazsi 2019-05-22 17:20:00
Mi egy vérből valók vagyunk!

Szimfonikus formában gondolta újra legnépszerűbb, Nélküled című dalát az Ismerős Arcok. Az idén húszéves rockzenekar a klip mellett kiadvánnyal is készül június 22-i jubileumi koncertjére.

Ismerős Arcok: Nélküled (Hivatalos videoklip - 2019.)

Az Ismerős Arcok zenekar elkészítette "Nélküled" című dalának szimfonikus változatát. A dal megvásárolható: iTunes - https://itunes.apple.com/hu/album/n%C3%A9lk%C3%BCled-szimfonikus-single/1462256130?l=hu Google Play - https://play.google.com/store/music/album/Ismer%C5%91s_Arcok_N%C3%A9lk%C3%BCled_Szimfonikus?id=Bhetzizckuea3i3dlkqrxpplaqi Amazon - https://www.amazon.com/N%C3%A9lk%C3%BCled-Szimfonikus-Ismer%C5%91s-Arcok/dp/B07RBDNW3S/ref=sr_1_1?keywords=arcok+n%C3%A9lkuled&qid=1557908717&s=dmusic&sr=1-1-spell Songo - http://www.songo.hu/hun/pages/release/5/7/f/ismeros_arcok_-_nelkuled_szimfonikus___22196707f8549dc879c879bf3217e886.html A dal fizikai formában a zenekar 2019. június 22-én megjelenő "Egy vérből valók vagyunk" című jubileumi koncertlemezén lát napvilágot CD+DVD díszcsomagolásban.

Évek óta terveztük, hogy elkészítjük a dal szimfonikus verzióját. A klip egy hete jelent meg és már több mint 200 ezren látták a közösségi videomegosztón. A 2007-ben lemezre vett Nélküled eredeti videója, amely egy koncertfelvétel, 34 milliós nézettséget ért el - mondta Nyerges Attila, az Ismerős Arcok vezetője, énekese az M1 aktuális csatorna szerda délelőtti műsorában.

A Nélküled című dal, amelynek zenéjét Leczó Szilveszter billentyűs, a szövegét Nyerges Attila írta, az évek során a Kárpát-medencei magyarság összetartozásának jelképévé vált. Mint elhangzott, a szimfonikus változattal készült új klipben egyszerű, hétköznapi emberek szerepelnek.

"Idén húszéves az Ismerős Arcok, tavaly ősztől egy húszállomásos akusztikus turnét csináltunk, amelynek utolsó állomását képben és hangban is rögzítettük. A felvétel DVD-n és CD-n, rajta extraként az új videoklippel már kapható lesz a zenekar jubileumi koncertjén, június 22-én a fővárosi Barba Negra Trackben. Sok dallal készülünk, vendégünk lesz Karácsony János, az LGT egykori tagja" - fejtette ki Nyerges Attila.

Mint hozzátette, az idei év a 20. születésnap jegyében zajlik, ősszel még lesz néhány állomása az akusztikus turnénak, készül egy dokumentumfilm a csapat történetéről, jövőre pedig új stúdióalbum várható.

Szólj hozzá!

Önálló magyar teherautó gyártás lesz Győrben

Ezt Orbán Viktor jelentette be a DPK hatvani road showján.

Elhunyt Fenyő Miklós

A zenész 78 éves volt.

Helló hétvége, helló Győr, helló programok!

Ha nem akarsz otthon ülni, mutatjuk mit csinálj!

Hova utazzak télen, ahol meleg van? Egy utazási iroda útmutatója

Számtalan olyan ország létezik, ahol télen is verőfényes napsütés és meleg vár mindenkire.

Vas megyei település polgármestere is agitál a szombathelyi DPK gyűlésre

A jelentkezéseket most vasárnapig lehet leadni az önkormányzatnál.

Milyen hajformázó eszköz passzol hozzád?

A hajformázás terén ma már számos lehetőség áll rendelkezésünkre.

Jövő héten szombaton Szombathelyre érkezik a DPK Háborúellenes road-show

Információink szerint Orbán Viktor is a városba látogat.

Magyar Péter szerint megint a saját múltjába botlott bele a Fidesz, Orbán Anita támadásakor

A TISZA elnöke emlékeztet: ugyanazért kritizálnak most, amit Orbán Viktor maga is követelt 2008-ban.

30 százalékos rezsikedvezmény jár minden vezetékes energiát használó családnak

A kormány a rendkívüli januári hideg miatti többletfogyasztás terheit vállalja át, a kedvezmény gázra, áramra és távfűtésre is igénybe vehető.

Betöltetlen praxisok, idősödő orvosok - így néz ki a háziorvosi alapellátás Győr környékén

Hét üres praxis a Győr 02-es körzetben, miközben az orvosok jelentős része már 70 év feletti - a TISZA szerint ez már nem kezelhető félmegoldásokkal.

Eljárási hiba miatt újraindul az eltűnt villanyszerelők gyilkossági ügye Győrben

A helyi ítélőtábla megsemmisítette az életfogytiglanról szóló ítéletet, az ügy visszakerült elsőfokra.

Családi téli sport biztosítás – erre figyelj, hogy a síelés valóban gondtalan legyen

Ahogy az a hírekből is kitűnik, az időjárás Európa-szerte elkényezteti idén a havas sportok kedvelőit.

Győr környéki programok a hétvégére

Fafaragás, elvonulás, jótékonyság, miegymás. 

A szombathelyi önkormányzat saját pénzből építi meg a Markusovszky utcai gyalogátkelőhelyet

A polgármester és a három alpolgármester 1 millió forintot ad bele a költségekbe, ami 16 millió forintot tesz ki.

Hangosbemondón viszi vidékre Lázár mondatait a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a kistelepüléseken élőknek is hallaniuk kell, mit mondott a miniszter a romákról.

Kátyúzás indult a Hecsei úti felüljárón Győrben -  de ez még nem a végleges megoldás

Az útkezelő 75 kátyút javít ki a felüljárón, a városvezetés azonban teljes rekonstrukcióban gondolkodik.

Elkészültek az M86-os, és M87-es utak kiviteli tervei

A tervek bemutatása az érintett településeken tavaly már elkezdődött.