Itt a szombathelyi buszok ünnepi menetrendje!

Farkas Bazsi 2022-12-21 09:05:56
Tanszünetben nem közlekednek az 5-ös járatok, illetve a megszokott (iskolás) menetrendtől eltérően indulnak a 9-es autóbuszok.

A Blaguss Agora Hungary Kft. által üzemeltetett szombathelyi helyi autóbuszok

december 21-én, szerdán iskolás, 

december 22-én, csütörtökön és december 23-án, pénteken a tanszünetben érvényes,

december 24-én, szombaton 16 óráig szabadnapi,
december 25-én, vasárnap munkaszüneti, 

december 26-án, hétfőn munkaszüneti, 

december 27-étől 30-ig (kedd-péntek) a tanszünetben érvényes,
december 31-én, szombaton szabadnapi,

január 1-én, vasárnap reggel 8 órától munkaszüneti,
január 2-től január 6-ig (hétfő-péntek) a tanszünetben érvényes menetrend szerint közlekednek.


Tanszünetben nem közlekednek az 5-ös járatok, illetve a megszokott (iskolás) menetrendtől eltérően indulnak a 9-es autóbuszok.


A szombathely.utas.hu webcímen, vagy a Savaria Appból elérhető utazástervező naprakészen tartalmazza a változásokat, a menetrend böngészése helyett javasoljuk ezek használatát.


December 24-én az autóbuszok 16 óráig közlekednek, az utolsó indulások részletesen:

2A: Vasútállomásról: 15:32
2C: Vasútállomásról: 15:47
6: Minerva lakóparkból 15:03, Újperint, Erkel utca 54. megállóhelyről 15:33
7: Újtemetőtől 15:26, Zanat, autóbusz-forduló megállóhelyről 15:57
12: Herény, Béke térről 13:36 (teljes útvonalon), 15:36 (csak a vasútállomásig), Bogát, szociális otthon megállóhelyről 14:13
21: Herény, Béke térről 14:36, Bogát, szociális otthon megállóhelyről 15:14
27: Vasútállomásról 13:01, Parkerdő, autóbusz-fordulótól 13:19
29A: Vasútállomásról: 15:02
29C: Vasútállomásról: 15:17
30Y: Minerva lakóparkból 15:31, Olad, autóbusz-fordulótól 15:34
4H: Oladi városrész, autóbuszváróterem megállóhelyről 13:10, BPW Hungária Kft-től 14:02
10H: Oladi városrész, autóbuszváróterem megállóhelyről 12:58, iVy Technolgy Kft-től 14:00

Január 1-jén az első autóbuszok 8 óra körül indulnak, az első indulások részletesen:

2A: Vasútállomásról: 8:32
2C: Vasútállomásról: 8:47
6: Minerva lakóparkból 8:03, Újperint, Erkel utca 54. megállóhelyről 8:33
7: Újtemetőtől 8:26, Zanat, autóbusz-forduló megállóhelyről 8:57
12: Herény, Béke térről 8:36, Bogát, szociális otthon megállóhelyről 9:13
21: Herény, Béke térről 10:36, Bogát, szociális otthon megállóhelyről: 11:13
21A: Vasútállomásról 8:23, Bogát, szociális otthon megállóhelyről 8:44
27: Vasútállomásról 10:01, Parkerdő, autóbusz-fordulótól 10:19
29A: Vasútállomásról: 8:02
29C: Vasútállomásról: 8:17
30Y: Minerva lakóparkból 8:01, Olad, autóbusz-fordulótól 8:04
10H: Oladi városrész, autóbuszváróterem megállóhelyről 12:58, iVy Technolgy Kft-től 14:00


Az utasok az év végi közlekedési rendről a társaság honlapján is tájékozódhatnak.

Szólj hozzá!

Nem várt helyen is okozhat problémákat az extrém hőség: a talajközeli ózon az új veszélyforrás

A forró, napos időjárás kedvez a talajközeli ózon kialakulásának, amely irritálhatja a légutakat, ronthatja a tüdő működését és különösen veszélyes lehet a krónikus betegek számára. 

Igazi ritkaság: kilenc nappal korábban nyitják meg a felújítás alatt álló Hecsei úti felüljárót

Hétfőn hajnali négy órától ismét minden közlekedő használhatja az átkelőt, az autóbuszok is visszatérnek eredeti útvonalukra.

Kicserélték a győri kórházban meghibásodott transzformátort

Megkezdték az elhalasztott egészségügyi ellátásokat.

Kánikula 2026 - enyhül a hőség, de még nincs vége: szombattól már “csak” másodfokú riasztás lesz érvényben

A július vége óta tartó harmadfokú hőségriasztást mérséklik, de a tartós meleg miatt továbbra is fokozott óvatosságra van szükség.

Két részletben érkezik a 100 ezer forintos iskolakezdési támogatás, amit nem kell külön igényelni

Az első 50 ezer forintot még a tanévkezdés előtt folyósítja a Magyar Államkincstár, a második részlet novemberben, utalvány formájában érkezik.

Piknik italok: ízek és élmények a szabadban

Ahogy tavaszodik és a nap egyre tovább marad velünk, sokaknak támad kedve kirándulni a természetbe.

Örömhír: tíz éve nem volt ilyen alacsony az infláció Magyarországon

Júliusban mindössze 1,2 százalékkal emelkedtek éves összevetésben a fogyasztói árak, miközben az élelmiszerek ára már csökkent. 

A barokk összes árnyalata és még egy sor kiváló program vár mindenkit ezen a hétvégén Győrben

Középpontban a hagyományőrzés, de lesz Pogány Induló és Majka koncert, jóga szeánsz, “borhajózás” és egy csomó minden más. 

Energiatakarékosság: korábban kezdődik a Győri Audi ETO KC pénteki felkészülési mérkőzése

Az energiaellátás tehermentesítése érdekében másfél órával előrébb hozták a Brest Bretagne Handball elleni találkozó kezdését.

Barokk pompába öltözik a belváros: hétvégén rendezik meg a XXXIII. Győri Barokk Esküvőt

Jubileumi fogadalom megerősítés, történelmi felvonulás, tűzshow és vezetett séták is várják az érdeklődőket augusztus 7–8-án.

Extra: a Vásárcsarnokban nyitja új évadát a Győri Filharmonikus Zenekar

A „Zenélő piac” című különleges koncerttel szeptember 7-én rendhagyó helyszínen találkozhat a közönség a klasszikus zenével.

Átadják a megújult Erzsébet ligeti KRESZ-Parkot Győrben – családi programokkal ünneplik a felújítást

Ügyességi versenyek, KRESZ-kvíz, ingyenes kerékpár- és e-rollerjelölés is várja a családokat augusztus 8-án.

Nőverő szombathelyi férfi ellen emelt vádat az ügyészség

A férfi a nyílt utcán kezdte verni áldozatát.

A rómaiaktól az agyagkatonákig – tárlatvezetések, workshop és közönségtalálkozó várja a látogatókat a győri Rómer Múzeumban

Ingyenes programokkal és különleges kiállításokkal készülnek a hét második felére, a hőségriadó idején ráadásul a Várkazamata – Kőtár is díjmentesen látogatható.

Czunyiné harca a gmail és az önkény ellen - letiltotta a Google a Védvonal levelező fiókját

Nem vicc! A Fidesz maradéka tényleg egy ingyenes e-mail szolgáltatást használt, hogy megvédje a Fidesz maradékát.

Kedden megválaszthatja az Országgyűlés Magyarország új köztársasági elnökét

A TISZA Párt frakciója kezdeményezte az államfőválasztás augusztus 11-re való kitűzését - a kormánypárti jelölt személye ugyanakkor egyelőre nem ismert.

Szakértő a Duna alacsony vízállásáról: a vízlépcső sem csodaszer önmagában, a klímaváltozás miatt új szemléletre van szükség

A BME vízmérnöke szerint a Paksi Atomerőmű helyzetére sem jelentene automatikus megoldást egy új dunai vízlépcső - a jövő vízgazdálkodását pedig már a klímamodellekre kell alapozni.

Megrázó videó Bábolnáról: hajléktalan férfit bántalmaztak és aláztak meg - helyi információink szerint a rendőrség már intézkedik az ügyben

A felvételen egy padon alvó férfit ütnek meg, majd arra kényszerítik, hogy térdre ereszkedve megcsókolja egyikük bakancsát.