Az Egis Körmend edzője az utolsó pillanatban fogja eldönteni, hogy Stokes játszik-e a Falco ellen szombaton

Vágvölgyi Bálint 2022-06-17 19:27:05
Antonisz Konsztantinidesz szerint mindkét fél számára kemény lesz a holnapi mérkőzés, Milos Konakov szerint kontrollálniuk kell a meccs ritmusát.

A Falco 1-0-ás előnnyel utazhat Körmendre a férfi kosárbajnokság fináléjának második felvonására szombaton. Az első találkozón megsérülő Kamau Stokes játéka kérdéses, szerepléséről az utolsó pillanatban döntenek majd. A két csapat vezetőedzője a BB1.hu, kosaras szakportálnak nyilatkozott a mérkőzés előtt.

Antonisz Konsztantinidesz, Egis Körmend: Az első meccsen több hullámhegy és hullámvölgy is volt. Végig közel tudtunk maradni a a Falcóhoz akkor is, amikor egy kicsit jobban meglépett tőlünk, visszajöttünk. Megmutattuk, hogy lehet esélyünk a Szombathely ellen. Eszalasztottuk az első lehetőséget arra, hogy elvegyük az ellenfelünk pályaelőnyét, de most egy kicsit rajtunk lesz a nyomás, holnap biztosan nagyon nehéz mérkőzés vár ránk. Mentálisan és taktikailag is készen állunk arra, hogy kiegyenlítsünk. Kedden mindenképpen vissza kell térnünk Szombathelyre és sokkal jobb lenne a helyzet, ha ezt 1-1-es állással tehetnénk meg. Mindkét fél számára kemény lesz a holnapi mérkőzés. Szombathelyen nagyon jó atmoszférában léptünk pályára, remélem, hogy a szurkolóink otthon is mellettünk állnak majd. Szükségünk van járuk, ők a mi hatodik emberünk, remélem, hogy majd sok energiát tudnak adni a játékosaimnak és akkor meglehet a győzelem. Kamau Stokes szerepléséről majd az utolsó pillanatban fogunk dönteni, hogy játszik-e, vagy sem.

Milos Konakov, Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely: Egy jó meccs van mögöttünk, míg egy teljesen új, más mérkőzés áll előttünk. Ezt tudjuk és erre is készülünk. Kielemeztük az első találkozót és találtunk pár kisebb hibát, amiben fejlődni szeretnénk. Egy kicsit okosabbak akarunk lenni támadásban és kontrollálnunk kell a meccs ritmusát. Tudjuk, hogy ezt hogyan tehetjük meg, azért utazunk, hogy egy jó összecsapást játsszunk.

Egis Körmend - Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely

Rájátszás, döntő, 2. mérkőzés
Körmendi Városi Sportcsarnok, szombat, 15:15
V.: Cziffra Csaba Zsolt, Praksch Péter Árpád, Frányó Péter (Dernei Gábor)

Körmend: Stokes - White - Martinez - Szavics - Gordon.

Falco: Váradi - Somogyi - Benke - Golomán - Keller.

Szólj hozzá!

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek. 

Az aHang szerint Rogán Antal minisztériuma jogsértő módon hallgat a legutóbbi nemzeti konzultáció milliárdos költségeiről

Miközben 10-ből 6 ember úgy gondolja, hogy a kormány simán csak politikai kampánycélra használta a felmérést.   

12%-kal vezet a TISZA a Fidesz előtt a biztos pártválasztók körében

A Medián januári mérése alapján 51%-on áll az ellenzéki kihívó.

Újabb 50 millió forintos támogatás kap a körmendi tanuszoda

A létesítmény fejlesztésére tavaly is ekkora összeget szánt a Honvédelmi Minisztérium.

200 ezer forint átlagosan a lakbér Győrben

Ezzel lakhatási szempontból szinte a legdrágább város.

Ónos eső bénítja Győrt - óvatosságra int a polgármester

Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.

Rendkívüli közgyűlést tart a RÁBA Nyrt. január végén

Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.

Orbán Viktor egy…

Komoly üzenet jelent meg a szombathelyi Árkádia Üzletközpont fényreklámján.

Elaludt vezetés közben egy ittas sofőr Szombathelyen

Előbb padkára hajtott, majd összetört egy parkoló autót.

Hóban, fagyban is dolgoznak a kukásautók Győrben

Zavartalan a hulladékszállítás, de egyes utcákban később érkezhetnek a járatok.

Balesetet okozó embercsempészt ellen emelt vádat a Győri Járási Ügyészség

A rendőrök elől menekült, végül fejtetőre rakta az autót amiben hét embert rejtegetett. 

Szombathely 700 millió forintot kap vissza a magyar államtól

Navracsics Tibor bejelentése szerint, működési támogatásként jár az összeg. 

Emberrablás Győrben: rendőrkézen az összes elkövető

Elfogták azt a férfit is, aki hónapokig bujkált a hatóságok elől - a brutális kényszerítésnek rendőri beavatkozás vetett véget.

Két új teherautó áll munkába a győri Hajléktalanokat Segítő Szolgálatnál

Összesen 28 millió forintért cserélték le a korábbi 18 és 10 éves kocsikat - szalagátvágás nem volt.

Ingyenes filmvetítés és beszélgetés Győrben az Alzheimer-kórról

Díjnyertes dokumentumfilm, majd közérthető, őszinte párbeszéd szakemberekkel.