Reality-t csinál a Squid Game-ből a Netflix

Fehér Buda 2022-06-15 14:11:00
456 játékos küzdhet majd meg egymással a való életben, bárki nevezhet a megmérettetésre.

10 részes reality sorozat formájában dolgozza fel a Netflix a Squid Game - Nyerd meg az életed című sorozatot. A BBC arról ír, hogy a streaming szolgáltató 456 versenyzővel indítja majd el a versenyt, a győztes pedig 4,56 millió dollárt, 1,8 milliárd forintot zsebelhet majd be. 

A Squid Game: The Challenge-re keresztelt reality jelenleg a casting fázisában van, a Netflix a világ minden tájáról várja a jelentkezőket. A sorozatról már egy rövid bejelentővideó is készült, ebből kiderült, hogy a reality a tévétörténelem legnagyobb nyereményét adja majd oda a győztesnek.

Squid Game: The Challenge | Announcement | Netflix

Do you want to play a game? Join Squid Game: The Challenge, a Netflix Reality competition series. Casting now open at SquidGameCasting.comSUBSCRIBE: http://b...

A Netflix azt ígéri, hogy a megmérettetések között visszatérnek majd a sorozatból ismert kihívások is, de lesznek majd meglepetések is a rajongók számára. Sőt, a versenyzők között kötött szövetségek is nagy szerepet fognak majd játszani, amikor a képernyőkre kerül a sorozat, írja a BBC.

A jelentkezőknek legalább 21 évesnek kell lenniük, valamint angolul is jól kell beszélniük, de vállalniuk kell azt is, hogy 2023 elején részt vesznek a négy hetesre tervezett forgatáson.

Az eredetileg Dél-Koreából induló sorozat a Netflix történelmének legnézettebb műsora lett, az első 28 napban 111 millió felhasználó nézte meg a szériát. Így kérdéses sem volt, hogy jön majd a folytatás, de az sem meglepő, hogy a való életben is megrendezik a versenyt. 

Szólj hozzá!

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein. 

Almásfüzitő lesz a nagykölkedi gumik egyik végső állomása

Lépéscsillapító burkolatként, és zajcsökkentő falként születnek újjá. De lesz olyan, ami egészben, egy telepen nézi végig az idők végeztét.

Tarr Zoltán és Tanács Zoltán miniszterek, Bódis Kriszta kormánybiztos lesz a TISZA-kormányban

Tarr Zoltán miniszterként felel majd a színház-, a tánc- és a zeneművészet, valamint a magyar film politikai befolyás alóli felszabadításáért és fejlesztéséért.

Sör, zene és közösség: jön a III. Sör & Művészet Győr Fesztivál

A szervezők idén is négynapos, ingyenes belvárosi programokkall készülnek.

Magyar Péter: a TISZA Párt nem kér Szijjártó Péterből

Az alakuló kormány új jelöltet vár a Fidesz–KDNP-től az Országgyűlés alelnöki posztjára.

Egy évvel a spanyol giga áramszünet után: nem a megújuló energiák buktak meg, hanem a rendszer

Egy részletes nemzetközi vizsgálat szerint összetett hálózati hibák vezettek az Ibériai-félszigetet megbénító áramkimaradáshoz.

Honvédelmi Minisztérium: Indul a jelentkezés a táborokba 

Nyugalom! Továbbra sincs háború, ezek csak nyári programok fiataloknak, ahol közel hatvanféle tematika közül lehet választani.

Vádat emelt a győri ügyészség: nem volt bekötve a biztonsági öv, halálos baleset lett a vége az M85-ösön

Egy fáradtság miatt bekövetkezett vezetői hiba és egy elmulasztott biztonságiöv-használat együtt vezetett tragédiához.

Lépj be az életmentők közé: a plazmaadás hálás feladata

Sokan tisztában vannak azzal, hogy a véradás nélkülözhetetlen a modern orvoslásban, viszont a plazmaadás jelentőségét kevesen ismerik.

Magyar Péter levelet kapott Mészáros Lőrinctől – vagy Várkonyi Andreától – miszerint a TV2 nem eladó

A leendő miniszterelnök szerint dehogynem, csak a milliárdosnak elfelejtettek szólni. Aki  ezzel a levéllel végre beismerte, hogy a csatorna az övé.

Nem áll le a szemétszállítás május 1-jén Győrben

Az ünnepnap a gyűjtést nem érinti, de a hulladékudvarok és az ügyfélszolgálat zárva tartanak.

A Fidesz-frakció tagja lesz a TISZA számára láthatatlan képviselő

Nagyon úgy néz ki, hogy Ágh Péter felveszi a mandátumát.

Pintér Bence visszaszerezte az adatbetekintés jogát Győrben – „Átvilágítjuk az önkormányzati cégeket”

Másfél év után újra ráláthat a városi cégek működésére a polgármester, de a kulcsjogkörök továbbra is a Fidesz kezében maradtak.

Országos sikertörténet Győrben - a szakképzés legtehetségesebb diákjai mutatták meg tudásukat, tehetségüket

A döntő ismét megmutatta, hogy ezekben a diákokban hatalmas potenciál rejlik.

A megállapodás szerint városi delegáltnak is kell lennie az SZKKA felügyelőbizottságában, de úgy delegált a cég új tagot, hogy a szombathelyi önkormányzat erről még csak nem is tárgyalt

Az állami 15 millió forintos mentőöv is kevésnek bizonyult, továbbra is végrehajtás van a helyi profi kézilabdát üzemeltető Kft-én.