Világbajnokságon védheti a junior válogatott kapuját az SZKKA fiatal kapusa

ugytudjuk.hu 2022-05-25 17:39:00
Christe Dalma nagyon szeretne bizonyítani a szlovéniai U20-as világbajnokságon.

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia fiatal kapusa, Christe Dalma meghívót kapott a junior válogatott edzőtáborába és az U20-as világbajnokságra, melyet június 22-től rendeznek Szlovéniában - olvasható a klubhonlapon. A 19 éves játékos - akivel nemrég szerződést is hosszabbított az SZKKA – 2019-ben érkezett Szombathelyre, azóta már az NB I-ben is többször bizonyított.

- Egy sportoló életében ez hatalmas megtiszteltetés és az egyik lehető legnagyobb cél. A boldogságom leírhatatlan, évek óta álmodozom erről és a kemény munka meghozta az eredményét – kezdte Christe Dalma. - Nagyon hálás vagyok a klubnak, az edzőimnek, csapattársaimnak és a szüleimnek amiért százszázalékosan támogattak és támogatnak, így rengeteget tudok fejlődni. Az NB I-ben is egyre több szerephez tudtam jutni, ez is nagyban befolyásolta a fejlődésem, aminek köszönhetem a meghívót. Nagyon izgatottan várom az edzőtábort és természetesen a világbajnokságot is. Nagyon szeretnék bizonyítani és büszkévé tenni Szombathelyt – nyilatkozta Christe Dalma az SZKKA honlapjának.

Szólj hozzá!

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.

Az állandó stressz árnyoldalai: milyen betegségeket okozhat?

Manapság a stressz életünk elválaszthatatlan részévé vált, mégis sokan nem is sejtik, milyen hosszú távú egészségügyi kockázatokat rejthet magában.

Valami bűzlik a Publicus Vas01-re vonatkozó legutóbbi felmérése körül

Nem tudni ki a megrendelő, a kutatás a mai napig nem került nyilvánosságra az intézet weboldalán, és nem készült felmérés arról, hogy mi van akkor, ha Vámos, Rápli és Czeglédy neve is ott van a szavazólapon.

Szerda délután Győrbe érkezik a Lázárinfó - Fekete Dávid meghívta a barátait

5 órakor a Vásárcsarnoknál bárki, bármit kérdezhet. Állítólag. 

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.