Győzike: Gratulálok Edina, nincs is jobb a cigány kolbásznál!

ugytudjuk.hu 2022-01-18 11:12:00
Így kommentálta a celeb Kulcsár Edina új párkapcsolatát.

Alig négy napra rá, hogy bejelentették a válást, Kulcsár Edina máris új szerelme mellett találta meg a boldogságot. Az egykori szépségkirálynő a közösségi oldalán posztolt egy fotót az ismert rapper, G.w.M társaságában.

„Csutival rég nem vagyunk rendben. Már nem is vagyunk együtt jó ideje, de jóban vagyunk és a gyerekek miatt itt van néha a házban. Igaz, hogy nem 3. fél miatt lett vége a kapcsolatunknak, viszont azt nem tagadom, hogy közben rámtalált a SZERELEM! Egy olyan szerelem, amivel még nem találkoztam!"

– olvasható az Instagram-oldalán.

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kulcsár Edina (@edinakulcsar_official) által megosztott bejegyzés

A modell egyébként már novemberben szerepelt a zenész Hello című klipjében, amelyben egy szerelmes párt is alakítanak. A hír kapcsán a Blikk megkereste Kulcsár Edina férjét, Szabó András Csutit is, aki elmondta, nemrég ő mutatta be a rappert és Kulcsárt egymásnak.

„Barátkoznom kell a gondolattal, igen, hogy a gyerekeimmel is fog találkozni. Azt nem szeretném elmondani, hogy mikor tudtam meg a dolgot, de úgy érzem, hogy Edina nem mindig volt velem őszinte. Rettentően csalódott vagyok, azért is, ami a házasságunkkal történt és azzal is – bár tudom, hogy ez az élet rendje -, amivel most szembesülnöm kellett. Amit még mondanék, azt inkább nem teszem, hogy a családom érdekeit védjem"

– nyilatkozta a lapnak.

Csuti pár napja még így foglamazott a válással kapcsolatban:

„Egy évig küzdöttünk, de mivel mindkettőnknek más a szeretet nyelve, így elengedtük egymás kezét… Annyira szerettem volna, hogy működjön, ahogyan Edina is, és mindketten meg is tettünk mindent, hogy rendbe hozzuk a házasságunkat, de sajnos nem ment, vége.”

A hírre egy Instagram-történetben reagált G.w.M párja is.

Az édesanya elmondta, férje karácsony előtt hagyta ott őt és a gyerekeket Edináért, és ugyan lenne mit hozzáfűznie a dolgokhoz, de a kicsik védelme érdekében inkább kivár, amíg lehiggad.

Melanie igyekszik erős maradni, de még most is értetlenül áll a történtek előtt, amit lelketlen ízléstelenségként írt le. Elmondta, hogy rá is rátalált az igaz szerelem, mégpedig az, amit a gyerekei iránt érez, és elképzelhetetlennek tartja, hogy ezt bárki felülírhatná. Végül megköszönte mindenkinek a támogatást és a kedves szavakat.

„Kedves Edina! Gratulálok Neked, nincs is jobb a cigány kolbásznál! Én azt mondom, hogy megérdemled a boldogságot, mert egy királynőnek jár a boldogság! Világbéke"

– kommentálta a történteket Gáspár Győző a Facebookon.

 

Szólj hozzá!

A TISZA jelöltállítási folyamata kétlépcsős lesz

Applikációval lehet részt venni a folyamatban.

Elhunyt Robert Redford

A filmsztár Utah állambeli otthonában, szerettei körében halt meg.

Rendelkezésre áll a távhőszolgáltatás Győrben

Szeptember 15-től bármikor indítható a fűtés, ha hidegre fordul az időjárás. 

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.

A hétvégén ismét jön a Derkovits-nap

Már egészségpontja is van a szombathelyi városrésznek.

Balog-Farkas Renáta: Összeférhetetlen Fekete Dávid miniszteri biztosi kinevezése az önkormányzati képviselői mandátumával

Győrszentiván képviselője szerint a fideszes frakcióvezetőnek le kell mondania képviselői megbízásáról.

Hajsza a dúsabb frizuráért: visszanyert önbizalom

Megfigyelte már, hogy a mai rohanó élet milyen hatással van a megjelenésére?

9%-val vezet a Tisza a Fidesz előtt

A Publicus friss felmérése szerint a két nagy párt mellett a Mi Hazánk, és a DK is bejutna a parlamentbe.

20 millió forintot a belvárosra, 82 millió forintot a tanuszoda rendbetételére költhet el Körmend a Versenyképes Járásokból visszakapott pénzből

A polgármester szerint 100 milliót nyertek, az ellenzék szerint 64 millió forintot veszítettek a város költségvetéséből.