Kisebb sérülés miatt több Falco-játékos szereplése is kérdéses a Sopron ellen

ugytudjuk.hu 2022-01-07 19:21:43
Milos Konakov kemény, küzdelmes meccset vár.

A bajnokság következő fordulójában a Sopron KC vendége lesz Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely csapata. A soproniak legutóbb idegenben arattak egypontos győzelmet a Paks együttese ellen, így a tabella ötödik helyén állnak. Ellenfelük pedig a szolnokiakat kapta el, amivel javított az Alba Fehérvár ellen elszenvedett vereség után, és így továbbra is a mezőny élén áll. A két vezetőedző a mérkőzés előtt a BB1.hu, kosaras szakportálnak nyilatkozott.

Kosztasz Flevarakisz, Sopron KC: Amikor egy csapat a Falco ellen játszik, mindenki tudja, hogy egy rendkívül nehéz mérkőzés előtt áll – hiszen a magyar kosárlabda első számú csapatáról van szó. Tisztában vagyunk a feladatainkkal, sok mindenre kell majd figyelnünk, ha azt szeretnénk, hogy keresnivalónk legyen a találkozón – maximális fókuszra és pontosságra lesz szükségünk minden szempontból. Az első és legfontosabb az 1-1 elleni védekezés lesz – erre a felkészülés során is már nagy hangsúlyt fektettünk – illetve a lepattanózás. Összességében, le kell csökkentenünk a hibáink számát taktikai szempontból is, és akkor egy jó mérkőzést fogunk tudni játszani.

Milos Konakov, Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely: A Sopron elleni mérkőzéstől egy nagyon kemény küzdelmet várok. Elsősorban a saját filozófiánkon szerettünk volna dolgozni a felkészülésre álló időszakban, hogy visszatérhessünk a megszokott ritmusunkba. Ez a Szolnok elleni rangadón már meg is látszódott, amit szeretnénk a Sopron ellen is folytatni. Legfőképpen magunkra szeretnénk fókuszálni és így egy jó mérkőzést játszani. Az utolsó találkozó óta páran kisebb sérülésekkel bajlódnak, így meglátjuk, hogy ki lesz bevethető a holnap.

Szólj hozzá!

Baleset történt Szombathelyen a Bartók Béla körút egyik gyalogátkelőhelyénél

Olvasónk szerint gyalogost gázoltak, a rendőrség egyelőre ezt nem erősítette meg.

A téli esküvő meglepő előnyei: spórolás és egyediség

Ha esküvőt tervezel, eszedbe jutott-e már, hogy a hideg évszakban is kimondhatod a boldogító igent?

Orbán Anita a TISZA külügyi vezetője

Bejelentette friss arcát a párt.

„A hallgatás most beleegyezés” - Diószegi Judit Szeles Szabolcs válaszát várja

A TISZA győri képviselőjelöltje szerint a helyi Fidesz nem kerülheti meg Lázár János roma közösséget sértő kijelentéseit.

Lássuk be! Néhány felfestett fehér csík még senkinek nem mentette meg az életét

Egy szombathelyi tragédia kapcsán lángoltak fel az indulatok egy gyalogátkelőhellyel kapcsolatban.

Vigyázat! - már a Magyar Vöröskereszt nevében is megpróbálnak lehúzni a csalók

Telefonon próbálkoznak, a szervezet figyelmeztet, hogy ők sosem gyűjtenek ily' módon. 

Mosonmagyaróváron szinte ingyen lesz a buszbérlet - 100 és 200 forint havonta

Február elsejétől a helyi járatokon diákoknak és felnőtteknek is jelképes havi bérletet vezetnek be.

Közel 23 ezerszer intézkedtek tavaly a szombathelyi városrendészek

2200 lakossági bejelentés érkezett a hatósághoz. Ez 200 több, mint 2024-ben.

Gyógyszertámogatás, akadálymentesítés és orvosi időpontfoglalás is vitát váltott ki a győri Humánszolgáltatási Bizottság rendkívüli ülésén

Az Idősbarát Győr koncepcióról folyt a vita, és döntöttek a Győri Filharmonikusok többletbevételéről is. 

Íme a hétvégi győri programok

Rengeteg szórakoztató és kulturális esemény várja a kimozdulni vágyókat.

7 új buszvárót telepítenek Szombathelyre

Ne kelljen már ázni, fázni a buszra várva.

Rangos díjakat adtak át a Győri Városházán a Magyar Kultúra Napján

A város kulturális életének meghatározó szereplőit, alkotóit és közösségépítő szakembereit köszöntötték.

Miért hódítanak a gyorsrögzítős biciklis táskák?

A kerékpározás során folyamatosan igény van az innovációra, különösen praktikus megoldások terén.

Zsirai Dóra kapta idén a szombathelyi önkormányzat Kiemelkedő Kulturális Munkáért–díját

Fazekas Gábor, Szekér Tamás, és a TDK is a kitüntetettek között van.

Tél tábornok kicsit lazít a hétvégén

Csapadékosabb, enyhébb idő jön a következő napokban. 

Dobrev Klára szerint az Európai Parlamentben összenőttek a magyar jobboldali pártok

Egy oldalon a jobboldal - mondja a baloldal egyik utolsó mohikánja. 

Hiába kérdeztük, nem nyilatkozott Máhr Tivadar a hajnali fürdő látogatásairól

A sárvári alpolgármester azt mondta, küldjük meg írásban a kérdéseinket, csakhogy azokat már 2 hete megküldtük, de válasz eddig nem érkezett.