Az olasz fogorvos, aki egy gumikarral próbálta kikerülni az oltást azt mondja, tönkretette az életét a döntés

Fehér Buda 2021-12-08 07:38:58
Eltiltották a praktizálástól.

Egy olasz fogorvos, Guido Russo nemrég egy gumikarral jelent meg az egyik oltóponton, hogy abba kérje a koronavírus elleni oltást. Russo a kart elrejtette a ruhájában, egészen az oltónővérig jutott, aki meg is próbálta beadni a vakcinát, ám egyszerre rájött a trükkre, amikor megérintette a műkart. A nővér a helyi médiának azt mondta, már akkor kiszúrta a fogorvost, amikor először megjelent az oltóponton, mivel a férfi vigyorogva érkezett, ami még a leglelkesebb oltásra érkezők körében is ritkaság, írja a Ladbible.

A nővér szerint egyébként mostanában egészen komorra fordult a hangulat az oltóponton, ahol dolgozik, mivel Olaszországban egyre több szórakozási lehetőséget kötnek a védettségi igazolványokhoz. Emiatt egyre több oltásellenes jelenik meg az oltópontokon, velük viszont nehéz a munka a nővér szerint.

Russot is megpróbálták szóra bírni az olasz újságírók, a férfi csak annyit mondott nekik, hogy tönkretették az életét. A fogorvost a trükközés után eltiltották a praktizálástól, és csalás miatt vizsgálat is indult ellene.

A férfi egyébként az Amazonon talált rá a műkarra, majd amikor észrevette, hogy az oltóponton a nővér kiszúrta a nem mindennapi megoldást, Russo megpróbálta megkérni a nőt, hogy ne jelentse az esetet. A nővér ennek ellenére a nap végi jelentésében beszámolt Russoról, így derült ki a fogorvos trükközése.

A helyiek egy ideje már tudták Russoról, hogy erősen oltásellenes nézeteket vall, mivel a férfi a praxisának az ajtajára kiírta, hogy nála nem szükséges bemutatni a védettségi igazolványokat.

Szólj hozzá!

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.

A gyűlöletnek nincs helye a közéletben – a Védvonal lépett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint elfogadhatatlanok azok a hozzászólások, amelyek az énekes súlyos betegségéről szóló hír alatt jelentek meg.

Átadták a 2026-os Szent László-érmeket Győr díszközgyűlésén

Négy, a város kulturális, sport- és közéleti életében kiemelkedő munkát végző személyiség vehette át az elismerést a Szent László Napok alkalmából.

Elhunyt Völler László, ismert szombathelyi vendéglátós

Jövő héten csütörtökön tartanak emlékező misét. 

Öntsünk tiszta vizet az azbesztes pohárba: szennyezett szerpentinitet találtak több győri útszakaszon, de a polgármester szerint nincs közvetlen egészségügyi veszély

A murvás utak tiszták, de több, 2020 előtt épült aszfaltos úton azonosították az osztrák eredetű kőzúzalékot, amely hosszú távon milliárdos beavatkozást tehet szükségessé.

Ha valami még hiányzott a nyárból: országjárásra indulnak Orbán digitális harcosai 

Miközben a Fidesz történeténelmi választási vereségét próbálja feldolgozni, a kampány csodafegyverének szánt Digitális Polgári Körök most épp közösségszervezésbe kezdenek.

Százezer forinttal tolja meg több százezer gyermek tanévkezdését a TISZA-kormány - éles váltás jon az iskolakezdési támogatásokban

A Fidesz-kormány éveken át az előrehozott családi pótlékot nevezte segítségnek, miközben a határon túli magyar családok ennél nagyságrendekkel nagyobb támogatást kaptak.

Az ELTE szombathelyi Gothard Asztrofizikai Obszervatórium is csatlakozott a chilei Vera C. Rubin Obszervatórium tízéves égboltfelmérő programjához

A program az égbolt eddigi legátfogóbb és legambiciózusabb felmérését ígéri az univerzum történetének jobb megértéséhez.

Egy hétre egyetemisták lehettek az általános iskolások - saját jövőjüket fedezhették fel a Győri Gyerekegyetem résztvevői

Robotok, mesterséges intelligencia, sárkányhajózás és saját ötletek a jövő felsőoktatásáról.

Mától drágább lesz a Temu-rendelés: életbe lépett az új uniós vám

Nem csomagonként, hanem termékkategóriánként kell megfizetni az új, 3 eurós díjat az EU-n kívülről érkező, 150 euró alatti küldemények esetében.

Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság

A vízpótlás önmagában nem oldja meg a problémát.

Természetvédelmi fejlesztésekkel védik a mocsári teknősök élőhelyét Gyirmótnál

Holtágrekonstrukció, új pallósor és természetbarát fejlesztések segítik a fokozottan védett faj megőrzését a Holt-Rába térségében.

Fröccs, zene és jótékonyság vár mindenkit a Dunakapu téren: érkeznek a Győri Rotary Fröccsnapok

Július 17–18-án ismét a közösségé és a segítségnyújtásé lesz a főszerep Győrben, ahol koncertek, látványos programok és jótékonysági fröccskínálás várja a látogatókat.