150 Falco-szurkolóra két mobil wc jutott a vasárnapi, ZTE ellen összecsapáson

Farkas Bazsi 2021-10-26 19:30:38
A zalai klub ügyvezetője azt írta, hogy mindent a szakhatóságok előírásának megfelelően szerveztek meg.

A szombathelyi kosárlabda klub, a Falco KC Szombathely szurkolói keresték meg szerkesztőségünket azzal, hogy a vasárnap megszervezett Zalaegerszeg elleni idegenbeli mérkőzésen a vendégszektor kiszolgálása - véleményük szerint - borzalmas volt.

150 vendég jegyet kapott a szombathelyi klub, ez mind el is kelt. A 150 szurkolót azonban mindössze 2 mobil wc szolgálta ki. 

A drukkerek arra is panaszkodott, hogy a nekik felállított büfében a sör igen, ám az üdítő nem volt hűtve. Sőt, az italos palackok közvetlenül a radiátor elé voltak lepakolva. 

Emailben kerestük meg Stárics Kornélt, a zalai klub ügyvezetőjét, aki válaszában azt írta:

A ZTE KK Kft. - mint az NB1-es kosárlabda sportesemények szervezője - valamennyi hazai rendezésű NB1-es kosárlabda mérkőzés kapcsán a bajnoki szezonokat megelőző biztonságtechnikai jegyzőkönyvben foglaltak szerint jár el, mely a szakhatóságok és az MKOSZ által is jóváhagyásra kerül.

Megkerestük a büfét üzemeltető cég ügyvezetőjét, Kisunyomi Istvánt is. Ő válaszában azt írta, hogy a ZTE-Falco meccs kiemelt mérkőzésén kezelik a szervezők, akik a vendég büfének ezt a helyet jelölték ki, ettől eltérni nem tudnak. A hely adottságai miatt pedig hűtési lehetőségük nincsen, csakis így tudják tárolni az italokat.

A mérkőzést hosszabbításban, egyetlen ponttal a Falco nyerte meg

Szólj hozzá!

Adventi programkavalkád a Rómer Múzeumban

Kézműves foglalkozás, tárlatvezetés, koncert és könyvvásár várja az érdeklődőket decemberben.

Magyar Péter: Orbánék, a mesterséges intelligenciával gyártották a kamu adóemeléses dokumentumokat

Amit összedobtak, még hamisítványnak is ócska - állítja a pártvezető.

Beelőzték a gyorsétteremben, amitől úgy begőzölt egy férfi Sopronban, hogy egy akciófilmbe képzelte magát

Az egyik sértettet megverte, a másikat pedig kocsija motorháztetején hurcolta. 

Védett madarat ejtett csapdába egy vasi férfi

Az állatorvosi beavatkozás sem segített az állaton. Elpusztult.

Szerinted mi volt a leginkább „rage bait” 2025-ben?

Ez a kifejezés lett az év szava, ami a szándékosan dühöt keltő provokációt jelenti.

Jótékonysággal indult az advent a Győr-Szol telephelyén

A közszolgáltató idén először állított saját adventi koszorút az Orgona utcában.

10-15 százalékkal drágul a karácsonyfa idén

Az aszály és a kártevők növekvő jelenléte ellenére a minőségi hazai fenyők a teljes kereslet 75-80 százalékát fedezhetik.

Bővült az árrés-csökkentett termékek köre

Zsigó Róbert szerint decembertől több alapélelmiszer is olcsóbb lehet a boltokban.

Adót emelt a fideszes többségű sárvári testület

Néhány perccel később pedig már a TISZA-adóval riogattak.

Megkezdődött a facsemeték ültetése a "vasi ezres tűz" helyszínén

Csönge és Kenyeri jövőbeli erdeje kerül a földbe.

Megnyílt az Adventi Jótékonysági Faház Győrben

Idén 19 szervezet gyűjt adományokat.

Vádat emeltek az Audi szakszervezet vagyonából sikkasztó három férfival szemben

Több mint 500 millió forintot nyúltak le négy év alatt.

Megvannak a TISZA Győr-Moson-Sopron megyei országgyűlési képviselőjelöltjei

Diószegi Judit, Néher András, Bóna Szabolcs, Hallerné Nagy Anikó és Porpáczy Krisztina indulnak harcba 2026-ban.

Ősszel is erős maradt és továbbra is húzóágazat a hazai turizmus

Októberben 11 százalékkal nőtt a vendégforgalom Magyarországon a tavalyi évhez képest.