Márki-Zay Péter mégis létrehozna egy hetedik parlamenti frakciót a mozgalmának

Nagy Donát 2021-10-19 06:19:52
Kérdés, hogy ebbe belemegy-e az összefogásban résztvevő hat ellenzéki párt.

Márki-Zay Péter, a 2022-es közös ellenzéki lista vezetője és miniszterelnök-jelöltje az ATV Egyenes beszéd című műsorában arról beszélt, egy hetedik parlamenti frakciót is létrehozna az összefogásban szereplő hat párt frakciója mellé azoknak, akik nem szerepelnek az előválasztást lebonyolító pártok eredeti hatos szövetségében, írja a 444. Márki-Zay szerint ezt a hetedik frakciót foghatná össze a mozgalma, a Mindenki Magyarországa Mozgalom (MMM).

Ennek érdekében a hódmezővásárhelyi polgármester a következő napokban egyeztetésekbe kezd az ellenzéki pártok vezetőivel. A cikk szerint a Márki-Zay által elképzelt frakcióban olyan civil jelöltek ülnének, akik nem tagjai egyik pártnak sem.

A polgármester elmondta azt is, hogy október 23-án közösen ünnepelnek az ellenzéki pártok Budapesten, a helyszínt már le is foglalták:

az Astoria és Blaha Lujza tér környékén lesz az ünnepség.

Szólj hozzá!

Sárvár fideszes önkormányzati képviselője bevallotta, hogy ő is gyűjtött aláírást a “kamu” Magyar Péternek

Varga Károly fel van készülve rá, hogy ki fogják hallgatni a rendőrök a Vas02-ben felmerült választási csalás gyanúja miatt.

Súlyosabb büntetést kér a győri ügyészség a lányát zaklató és feleségét bántalmazó férfira

A Győri Fellebbviteli Főügyészség szerint a 12 év fegyház nem áll arányban a férfi által elkövetett bűncselekmények súlyával.

Kártyákra nyomták a Falco játékosait!

Kálmán Lászlóról, Perl Zoltánról, Váradi Benedekről, és Keller Ákosról készültek prémium kosaras kártyák. Van olyan relikvia amiből mindössze egyetlen darab. 

Márciusban tovább csökkent a Győr+ online olvasottsága

Az Ugytudjuk.hu-t négyszer annyian olvassák, mint a győri városi médiát.

Madárdalos esték és családi programok várják a természetbarátokat a Kisalföldön

A szervezők esti madárhang-hallgatással, túrákkal, madárgyűrűzéssel és családi foglalkozásokkal készülnek Győrszemerén, Mecséron, Győr-Pinnyéden és Pannonhalmán.

Interaktív előadást tartanak az onkológiai betegek táplálkozásáról Győrben

Gyakorlati tanácsokkal és kérdezési lehetőséggel várják az érintetteket és hozzátartozóikat.

Emlékhelyek napja, toronylátogatás és kiállítások – friss programokkal készül a Rómer Múzeum

Május 9-én családi programokkal, sétákkal és tárlatvezetésekkel várják az érdeklődőket Győrben.

Pintér Bence: februárban hitelből pótolta ki a Győr-Szol a lakáskasszát, de a közgyűlésen ezt nem voltak hajlandóak beismerni

A polgármester szerint a frissen megkapott adatbetekintési jogkörrel megkezdődött a cég átvilágítása.

Indul a Bringázz a suliba! program

Játékosan ösztönzik a gyerekeket az aktív, környezetbarát közlekedésre – több tízezer diák csatlakozhat.

Rendőrnek adta ki magát a zsaroló – vádat emeltek egy nő ellen Győrben

Szexuális tartalmú üzenetek után több mint kétmillió forintot csalt ki a sértettől, végrehajtandó börtönt kér rá az ügyészség.

A távfűtés leállítását tervezi a Győr-Szol – a meleg idő miatt mától zajlik az átállás

Május közepéig még visszakapcsolható a rendszer, ha lehűlés jön.

Vonat helyett busz jár Csorna és Sopron között öt napon át

Pályakarbantartás miatt teljes vágányzár jön, a menetrend is több ponton módosul.

Mi az a tranzakciós tanácsadás, és milyen helyzetekben lehet rá szükség egy vállalkozásnál?

A vállalkozások életében mindig van az a pont, amikor stratégiai döntéseket kell hozni, hiszen növekedni szeretnének, befektetőket vonnának be, esetleg egy új piacra kívánnak belépni.

Emberrablást terveztek Mosonmagyaróváron - még az akció előtt lecsaptak rájuk a hatóságok

Vádat emeltek négy férfi ellen, a bűncselekményt a lehallgatásoknak köszönhetően sikerült megakadályozni.

Szabó Bálint mikrofonvégre kapta Ágh Pétert

A fideszes politikus csakis ugyanazt hajtogatta.

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.